» » У Вересах з'являється "англійська королева"


У Вересах з'являється "англійська королева"

18-11-2018, 08:56
Переглядів 787
У Вересах з'являється "англійська королева"
У добре відомому радянському фільмі “Діамантова рука” є дуже смішна сцена, де “брюки перетворюються ... на шорти”. Саме це згадується, коли спостерігаєш за тим, як житомирські бізнесмени за “одноголосної” підтримки вересівських депутатів “реформують” Вересівську сільраду.


У Вересах міська влада створює двовладдя: старостат і управління з розвитку села

8 листопада, під час сорок другої сесії Житомирської міської ради депутати прийняли рішення про створення Управління з розвитку села Вереси Житомирської міської ради, затвердили положення про Управління та доручили департаменту бюджету та фінансів міської ради забезпечити фінансування створення та функціонування управління. Начальник управління з розвитку села Вереси призначатиметься на посаду і звільнятиметься з посади міським головою за погодженням зі старостою.

Також депутати прийняли рішення ввести до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради Шута Олександра Васильовича, на якого з 2 грудня 2018 року поклали виконання обов'язків старости села Вереси на період повноважень Житомирської міської ради сьомого скликання.

Олександр Васильович подякував за довіру та закликав депутатів до активної співпраці на благо об'єднаної територіальної громади міста Житомир.

Нагадаємо: Житомир став першим містом серед обласних центрів, де утворено ОТГ. 27 вересня 2018 року депутати міської ради під час сорокової сесії Житомирської міської ради сьомого скликання прийняли рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси Житомирського району Житомирської області до територіальної громади міста Житомир. Дане рішення вступить в силу з 01.12.2018 року.

Довідково: відповідно до затвердженого депутатами міської ради положення управління із розвитку села Вереси Житомирської міської ради є самостійним виконавчим органом міської ради, підзвітне і підконтрольне раді, яка його утворила, підпорядковане його виконавчому комітету. Місцезнаходження новоутвореного управління: 12401, Житомирська область, Житомирський район, село Вереси, вулиця Покровська, 16. Штатний розпис, кошторис витрат та фонд заробітної плати на утримання управління буде затверджено міським головою за погодженням зі старостою.

У Вересах з'являється "англійська королева"

Григорій Лялевич - секретар Вересівської сільради, ймовірний кандидат на посаду начальника Управління з розвитку села Вереси.

Серед основних завдань управління:

-організація та координація якісного надання адміністративних послуг, вчинення нотаріальних дій, державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання осіб на території села Вереси, ведення військового обліку;

-забезпечення ведення господарського обліку на території села Вереси;

-погодження проектів рішень щодо місцевого бюджету, місцевих податків і зборів, обрання, призначення і звільнення посадових осіб управління, керівників комунальних підприємств, установ і організацій, що розташовані на території села Вереси;

-розвиток мережі транспортного сполучення між містом Житомир та селом Вереси;

-організація та координація будівництва та ремонту доріг, вуличного освітлення в селі Вереси;

-забезпечення благоустрою на території села Вереси;

-виконання завдань цивільного захисту території і населення села Вереси;

-створення умов для розвитку культури, сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел, управління закладами культури на території села Вереси;

-участь в управлінні закладами освіти на території села Вереси під керівництвом департаменту освіти Житомирської міської ради;

-здійснення обліку вільного житлового фонду на території села Вереси та контроль за використанням цього фонду;

-ведення контрольних списків громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання в межах села Вереси, на території якого такі громадяни постійно проживають та зареєстровані;

-організація роботи щодо проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання в межах с. Вереси, на території якого такі громадяни постійно проживають та зареєстровані.Вересівська сільрада “припиняється” в старостат: з’являється “англійська королева”

На сесії Житомирської міської ради збираються припинити повноваження Вересівської сільської ради та створити старостинський округ в складі Житомирської міської ОТГ.

Про це йдеться в проектах рішення "Про утворення Вересівського старостинського округу" та "Про припинення Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області шляхом приєднання", опублікованих 12 листопада на сайті мерії.

У Вересах з'являється "англійська королева"

Олександр Шут - поки що Вересівський сільський голова, з 2 грудня до місцевих виборів 2020 року - в.о. старости. Під час існування Управління з розвитку села Вереси посада в.о. старости нагадує “англійську королеву”, яка сидить на троні, але не править. Вересівці вже жартують: Шут був головою, а став “в.о.”. І задають питання: хто ж поверне громаді пасовища? Чи це вже не актуально?

"Утворити у складі Житомирської міської об'єднаної територіальної громади у межах села Вереси Житомирського району Житомирської області Вересівський старостинський округ", - йдеться в першому проекті рішення сесії.

"Припинити Вересівську сільську раду Житомирського району Житомирської області (код 04348257) шляхом приєднання до Житомирської міської ради (код 13576954). Призначити ліквідаційну комісію із припинення Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області згідно з додатком.

Визначити, що Житомирська міська рада є правонаступником прав та обов'язків Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області з дня припинення повноважень Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області", - йдеться в наступному проекті рішення сесії.

Нагадаємо, у Житомирській міській раді збираються створити нове управління, яке займатиметься питаннями розвитку села Вереси.

8 жовтня 2018 року на сайті міської ради оприлюднили проект рішення сесії, у якому пропонується ввести до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради виконуючого обов'язки старости села Вереси Шута Олександра Васильовича.

Як повідомлялося раніше, на сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року ухвалили рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси Житомирського району до територіальної громади міста Житомир та підписання відповідного меморандуму.

За повідомленням Житомир.info
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...