» » Хто сіє розбрат серед православних?


Хто сіє розбрат серед православних?

6-11-2018, 07:11
Переглядів 266
Хто сіє розбрат серед православних?
До яких тільки мерзот не вдаються українські антихристи, аби створити в Україні церкву-потвору, яка б вірно служила олігарху Порошенку і допомогла антинародному режиму знову дорватися до влади на черговий строк.
Про постійні провокації та фальшиві листівки проти митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима та Житомирської єпархії УПЦ наша газета повідомляла читачів. Але провокації проводяться й проти інших єпархій єдиної канонічної православної церкви в України – Української Православної Церкви на чолі з її Предстоятелем Блаженнішим Митрополитом Київським і усієї України Онуфрієм.


Так, днями в Овруцькій єпархії Української Православної Церкви вкотре нагадали, що до фейкового (брехливого) акаунту в Фейсбуці за підписом «Віссаріон Стретович», що поширює провокаційну інформацію, прес-служба єпархії і зокрема митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон не має ніякого відношення.
В єпархії спростували чергову «фейк-брехливу інформацію», яка поширюється у соціальній мережі начебто від імені митрополита Віссаріона. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу Овруцької єпархії.

Зокрема, у соцмережі розповсюдили брехню про те, що нібито митрополит Віссаріон закликає «всіх архієреїв Української Православної Церкви взяти участь в Об’єднавчому соборі», мовляв, він стане «примиренням і спасінням».

«І цю брехливу інформацію розмістили вороги Христової Православної Церкви на фейковій сторінці «Віссаріон Стретович» (Фейсбук), до якої митрополит Віссаріон не має ніякого відношення», - підкреслили в Овруцькій єпархії.

Нагадаємо, раніше митрополит Віссаріон вже звертався до вірян із застереженням, що створена в соцмережі (“Facebook”) сторінка під назвою «Віссаріон Стретович» - фейкова, і нагадав, що до «різної провокаційної інформації», яка з’являється на цій сторінці, «не має ніякого відношення».

Також нещодавно офіційний сайт Овруцької єпархії УПЦ розмістив ще одну інформацію подібного гатунку під назвою «Батько брехні через своїх слуг продовжує провокаційну діяльність». В ній, зокрема, повідомляється:

«Мер м.Овруч Коруд І.Я. попросив мене в день святкування Дня міста 29 вересня біля пам’ятника святого Макарія відслужити молебень за овручан. В цей день зі священиками благочиння я в Спасо-Преображенському соборі відслужив святу Літургію і потім хресним ходом ми підійшли до пам’ятника святого Макарія, де почали молитися. 

Тут до нас самочинно з-за якихось кутів вийшов і підійшов розкольник «єпископ Паїсій» зі своїми трьома помічниками і почалося з їх боку фотографування. 
На їхню адресу я сказав викривальну промову: «Чому ви, розкольники, до нас підійшли? Православні правила не дозволяють нам з вами молитися. Вас не визнає Патріарх Єрусалимський Феофіл і всі предстоятелі помісних церков»...

Наступного дня на фейковій сторінці під моїм ім’ям вони помістили чергову брехню, нібито я з цим розкольником тут обговорював питання Томосу і хочу до них приєднатися.

Віссаріон, Митрополит Овруцький і Коростенський»


Ось так нинішня влада олігарха Порошенка, шляхом фальсифікацій, провокацій та підкупів, намагається «зліпити» собі в Україні «кишенькову» церкву, яка б діяла на правах пропагандистського відділу адміністрації президента та передвиборчого штабу «вічно тверезого» Гаранта, а також прославляла його та нацизм бандерівського гатунку і допомогла цим антихристам знову дорватися до влади і продовжувати гвалтувати Україну, мов останню повію.

А про фальсифікацію житомирських провладних антихристів проти Житомирської єпархії газета «Сільське життя» повідомляла неодноразово. Можна пригадати, наприклад, такі.

На початку жовтня сайт Житомирської єпархії УПЦ спростував наступну інформацію:

«Протягом останніх декількох днів священослужителі Житомирської єпархії Української Православної Церкви отримали поштою листи із фейковим “розпорядженням” правлячого архієрея Житомирської єпархії.

У “зверненні” митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим нібито “розпоряджається” припинити молитовне поминання патріарха Кирила.

Повідомляємо ОФІЦІЙНО, що подібні “звернення” являються фальшивими і сфальсифікованими, а ще ніякого відношення до Житомирської єпархії та особисто до її правлячого митрополита НЕ МАЮТЬ!

Скорботно, що є особи, котрі не бажають миру і злагоди для нашого народу, а роблять все для того, аби людей розділити та віддалити від Бога...».


А 24 червня поточного року, по вулицях та на територіях православних храмів УПЦ міста Житомира були розповсюджені фальшиві листівки ніби із посланням митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Текст цих листівок викликає подив, сум і тривогу. Ось що з цього приводу сповістив вірян та громадськість митрополит Никодим:

«Всечесні отці, дорогі браття та сестри!

24 червня 2018 року, по вулицях та на територіях православних храмів УПЦ міста Житомир були розповсюджені фальшиві листівки ніби із посланням митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Текст цих листівок викликає подив, сум і тривогу.

В першу чергу, звичайно, люди, які писали це звернення, мали на меті спровокувати всередині Житомирської єпархії Української Православної Церкви непорозуміння та роз’єднання, посіяти недовіру до священноначалія та примусити нас усіх відволіктись від молитов у воскресний день.

Ознайомившись із текстом цих листівок, хочу повідомити усіх вас, дорогі мої брати і сестри, а також і тих, хто планував цю акцію супротив Церкви про наступне.

Нам усім приходиться жити в час, коли в Україні, на жаль, панує політика провокацій, припинення якої не являється пріоритетом нашого суспільства.
Очевидно, що ті особи, які займались розповсюдженням цих листівок, чекають від мене відповіді. Вони наперед знають, що звернення в правоохоронні органи не дасть ніякого результату, адже ця провокація не перша.

Я завжди щиро кажу, що являюсь патріотом своєї держави, люблю свою землю та її боголюбивий народ, кожного дня молюсь за мир і спокій в Україні, але пріоритетом першості для мене є Бог, Церква, істинна Христова віра та апостольське вчення. Цим живу, служу і буду служити вірно та до кінця.

Тим, хто підробляє та розповсюджує від мого імені такого роду “звернення” та листівки, хочу ж сказати таке: даремно намагаєтесь скомпрометувати мене своїми провокаціями. Я не звик звертатись до пастирів, чернецтва і всіх вірних чад Христових шляхом написання листівок та розвішування їх на стовпах. І навіть, якщо поглянути на підроблене “послання”, воно аж ніяк не відповідає зразку офіційних документів Житомирської єпархії, що затверджуються єпархіальною печаткою, реєстраційним номером та підписом правлячого архієрея на кольоровому бланку.

Я звик прямо дивитись в очі правді і не соромлюсь заявити своїм братам і сестрам: так, я проти церковного розколу і постійно молюсь із всією Церквою за його подолання.

При цьому наголошую, що найбільшим особистим авторитетом в Українській Православній Церкві являється Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, тому і діємо його святим благословенням. Політику ж Української Православної Церкви в період між Соборами визначає Священний Синод Української Православної Церкви, якому я підпорядкований і не збираюсь порушувати ні спокій, ні мир, ні молитву.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим”.


То ж, як бачимо, антихристи продовжують свою «чорну справу».
Дорогі браття і сестри, істинно віруючі православні, будьте пильними. Вже недовго той час, коли цих бездуховних виродків час змете на звалище історії і вони будуть названі поіменно та притягнуті до відповідальності згідно закону. І Суд Божий не мине їх!

Наша церква за свою багатовікову історію пережила чимало гонінь, але вистояла. Переживе й ці потуги ворогів істинної віри.

Ганьба провокаторам, що сіють розбрат серед народу та православних віруючих.

Хто сіє розбрат серед православних?
Хто сіє розбрат серед православних?
Хто сіє розбрат серед православних?
Хто сіє розбрат серед православних?

Микола Галайко
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...