» » "Слово Предстоятеля"


"Слово Предстоятеля"

5-11-2018, 04:10
Переглядів 83
"Слово Предстоятеля"
27 жовтня 2018 року в ефірі телеканалу "Інтер" транслювалася передача "Слово Предстоятеля". Відтепер Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до всіх українців транслюватиметься щосуботи вранці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на inter.ua.
"Сьогодні, коли Православна Церква переживає серйозні виклики, людям особливо необхідна підтримка і потрібні слова, які зміцнюють віру, - повідомляється в анонсі телеканалу. - "Інтер" дає можливість мільйонам вірних Української Православної Церкви почути свого Предстоятеля - людину, який вважається безумовним авторитетом в Православному світі, якого люблять, цінують і поважають парафіяни".


Блаженніший Митрополит Онуфрій буде говорити про те, що важливо зрозуміти і пропустити через своє серце, щоб знайти спокій і усвідомлення сьогоднішнього дня, набути впевненості в завтрашньому дні. І внутрішньо прийти до миру.

Те, що у людей є потреба у цьому, видно в тому числі з рейтингів інтерв'ю та звернень Блаженнішого Онуфрія, які були останнім часом в ефірі ТК "Інтер", повідомляє керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна.

"Люди його чекають. У період, коли навколо багато спокус, сумнівів, людям хочеться знайти упевненість, заспокоїтися, почути те, що вони самі думають, від людини, який володіє незрівнянно високим авторитетом, - підкреслює Ганна Безлюдна. - … Завдяки телевізійному ефіру мільйони людей щотижня будуть причетні спілкуванню з Блаженнішим".

Тож щосуботи о 08:30 в ефірі телеканалу "Інтер" дивіться щотижневе звернення до віруючих Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія - "Слово Предстоятеля", слово, яке дає силу за часів тривог і спокус, агресії і розгубленості.

"Слово Предстоятеля"

"Слово Предстоятеля"
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...