» » Уряд знову підняв ціни на газ для народу - на вимогу МВФ


Уряд знову підняв ціни на газ для народу - на вимогу МВФ

23-10-2018, 09:29
Переглядів 139
Уряд знову  підняв ціни на газ для народу  - на вимогу МВФ
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

В урядовому повідомленні зазначається, що з 1 листопада ціна на газ для газопостачальних компаній складе 8550 гривень за тисячу кубометрів. Варто відзначити й про “крокодилові сльози” пана Гройсмана: за його словами, це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні уряду не хотіли б на ньому бути присутніми, але є обставини, які слід враховувати.

"Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах", - поплакався “в манішку” прем'єр.

При цьому очільник уряду згадав й про “здобутки” діяльності уряду: він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати.

Гройсман додав, що мова йде про те, що якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту (фінансового краху) в країні. "Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс", - сказав Гройсман, розповідаючи публічно який він “герой” .
Очільник уряду зазначив, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій - отримають її. Хоча не сказав, що отримання цих субсидій-подачок постійно затруднюється новими вимогами.

До речі, прем’єр чи то прибрехав чи в уряді ніхто не вчив математику, але зараз населення купляє блакитне паливо за ціною 6,96 гривні за кубічний метр. Якщо порівняти цей тариф з новою ціною, то виходить підвищення на 22,9% - на 0,6 процентних пункта менше, ніж оголосив Гройсман. Чи то є особиста “маржа” урядовців для оффшорів?

Варто зазначити, що керівництво України в рамках співробітництва з Міжнародним валютним фондом зобов'язалося перейти до ринкових цін на газ, а тому знову, через свою бездарність у справі реформації економіки та наповнення бюджету, тупо все переклало на плечі зубожілого народу. Всім нам відомо, що в Україні видобувається достатньо власного газу, щоб за значно дешевшою ціною продавати його населенню. Але чомусь цей дешевий газ продається підприємствам олігархів, щоб вони продовжували безмежно багатіти, а народу пропонується газ, що постачається з-за кордону, втридорога, причому його ціна постійно зростає - на вимогу МВФ.

То ж, слава Україні, народ якої мовчить, мов бидло в стойлі, сподіваючись, що хтось за нього наведе лад у своїй державі? Може питання з ціною на газ обговорить хоча б одна партійна організація району чи Житомирська районна рада? Чи їм Томос з релігійним розбратом подавай і бандерівський прапор, а на все інше їм начхати?

До речі, коли на гроші посольства США у грудні 2013 року організовувався “євромайдан”, то його учасники вимагали від Януковича зменшити на 30% ціну на газ, який тоді коштував 1 грн. за куб. Саме тоді студентів подговарювати стрибати в вигуками: хто не з нами - той москаль! І от дострибалися до майже 9 грн. за куб газу. Живемо по-новому! Слава Україні! Героям-порошенківцям слава! І це ще не кінець.


P.S. У Житомирській міській раді знайшлася політсила, що стала на захист сучасного геноциду народу України.

Уряд знову  підняв ціни на газ для народу  - на вимогу МВФ

Уряд знову  підняв ціни на газ для народу  - на вимогу МВФ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...