» » Крики, бійки і зеленка: провокація від "активістів"


Крики, бійки і зеленка: провокація від "активістів"

6-10-2018, 06:57
Переглядів 456
Крики, бійки і зеленка: провокація від "активістів"
5 жовтня в 09.15. активна громадськість Житомира зібралася біля входу в Житомирську обласну адміністрацію на анонсовану раніше зустріч з губернатором Ігорем Гундичем.

Чому в той день? Дата була озвучена самим губернатором раніше - це крайній термін отримання відповіді на запит до Міністерства Юстиції з проханням розписати механізм формування Громадської Ради.

За дивним збігом обставин, вранці під стінами ОДА була присутня поліція, і невідомі активісти проводили іншу акцію - щодо діяльності ТОВ "Аскона-Південь".

З невеликим запізненням голова ОДА прийняв членів "Громадської Ради" і озвучив, що відповіді від Міністерства поки ще немає - але 5 жовтня ще не закінчилося, і запропонував провести зустріч в понеділок - 8 жовтня в 14.00.
Конструктивний діалог членів ініціативної групи та губернатора був несподівано перервано появою так званих "активістів" - яких обурив сам факт того, що щось відбувається в місті без їх відома/дозволу/згоди.

Після того як губернатор залишив місце зустрічі, зав'язалася словесна перепалка, яка пізніше перейшла в невелику бійку.
На завершення акції, одного з членів ініціативної групи ГР - Геннадія Краснобокого, обілляли зеленкою:Цей інцидент прокоментував сам громадський діяч Геннадій Краснобокий:

- Комусь дуже не хочеться, щоб працювала "Громадська Рада." Адже якщо вона буде - то деякі "АХТИВИСТИ" залишаться без роботи. "Громадська Рада" - це колективний орган, який зможе вирішувати ті чи інші питання, проблеми нашої області.

Що стосується зеленки - це не смішно. Це демонструє той факт, що на сьогоднішній день наше суспільство не захищене. Присутні різного роду ЗАМОВЛЕННЯ. Фактично, в нашій країні небезпечно жити.

Висновок один: якщо людина має відкриту, об'єктивну позицію - і це не подобається певним сторонам, вони не соромлячись це показують, не зупиняючись ні перед чим заради захисту власних фінансових і політичних інтересів.


А ось що сказав з цього приводу журналіст Сергій Форест:

- Які Ваші враження за підсумками візиту до обласної адміністрації?

- Ігор Петрович навмисне затягує підписання розпорядження про створення "Громадської Ради", вимагаючи додаткові концепції та інше.

- Як Ви прокоментуєте дії активістів?

- Це була навмисне влаштована провокація. Схопили за горло Олега Білецького, обілляли зеленкою Геннадія Краснобокого - такі дії однозначно законними назвати не можна. Також була присутня велика кількість поліцейських - таке відчуття, що вони знали про підготовлювану провокацію.

Мета цієї провокації: показати, що житомирська громадськість не може домовитися між собою, створити негативну картинку.

Що стосується "активістів" – то під личиною народних гасел вони захищають інтереси великого капіталу.

Крики, бійки і зеленка: провокація від "активістів"
Крики, бійки і зеленка: провокація від "активістів"
Крики, бійки і зеленка: провокація від "активістів"
Крики, бійки і зеленка: провокація від "активістів"

Нагадаємо, 6 серпня після засідання суду по звинуваченню в державній зраді Журналіста Василя Муравицького обілляли зеленкою радикали з С-14 і Автомайдану.
І поліція на це ніяк не прореагувала.


За повідомленням freshnews.zt.ua dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...