» » У Коднянській школі відкрито їдальню


У Коднянській школі відкрито їдальню

4-10-2018, 13:07
Переглядів 116
У Коднянській школі відкрито їдальню
На початку жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття шкільної їдальні в Коднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів на 90 посадочних місць. Тепер діти мають змогу своєчасно отримувати гаряче харчування в комфортних умовах.

Під час відкриття до присутніх звернувся директор школи Максимчук Василь Тихонович, який висловив щирі слова подяки від учнівського, батьківського та педагогічного колективів Житомирській районній державній адміністрації, відділу освіти ЖРДА, Коднянській сільській раді за сприяння й допомогу щодо виділення коштів на їдальню. Окремі слова вдячності прозвучали на адресу депутата районної ради Баранюка О.О., директора ПП «Миролюбівське» Швеця В.І., депутата обласної ради мецената Ігора Ходака, випускника Коднянської школи Сіденка Олександра, директора ТОВ «Вайт Вуд» Ходаківського В.М. та батьків учнів.
Крім того, подякували технічному персоналу школи, а саме Огородніку В.В. та Чудновець К. В., силами та працею яких вдалося втілити задум в життя.

У своєму виступі директор зазначив: «З відкриттям їдальні в школі створено всі належні умови для якісного харчування дітей. Щиро радію, що добру справу завершено. Це наша турбота про здоров’я наших дітей».

Цей день став святковим для маленьких жителів села Кодні. Учні з щирими посмішками вперше переступили поріг шкільної їдальні, сіли за нові столи і з апетитом смакували свій перший шкільний обід.

Облаштування їдальні відбулося в результаті реконструкції шкільного приміщення, в якому довгий час знаходилось поштове відділення с. Кодня. Реконструкцію шкільної їдальні було розпочато в червні 2018 року та завершено в стислі терміни у вересні 2018 року завдяки ініціативі адміністрації навчального закладу.

У Коднянській школі відкрито їдальню
У Коднянській школі відкрито їдальню

Мельничук Анастасія,
учениця 9 класу Коднянської ЗОШ І-ІІІ ст.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...