» » Як у Тетерівці рибу ловили


Як у Тетерівці рибу ловили

25-09-2018, 13:18
Переглядів 463
Як у Тетерівці рибу ловили
22 вересня на території с. Перлявка Тетерівської сільради Житомирського району провела обласний фестиваль Fish Food Fest, назва якого з англійської перекладається "Рибний продовольчий фестиваль". Брати участь у ньому могли усі бажаючі, навіть діти.

Про це 24 вересня поінформувала прес-служба Житомирського рибоохоронного патруля.

«Обласні змагання з рибної ловлі «Тетерівський хижак 2018» розпочалися о 7 годині ранку (для дітей о 8 годині). Дорослі випливали на гумових човнах, а дітям було дозволено рибалити лише з берега. Рибалки змагалися протягом трьох годин. Переможцем став Борис Андрій з результатом – 2 кг 040 г (в улові щука та окуні). Переможці та призери заходу за І-ІІІ місця нагороджувались дипломами та медалями. Також, як заохочення від спонсорів фестивалю, призерам дарували вудки», - йдеться у повідомленні.

Житомирський рибоохоронний патруль на заході відповідав за дотриманням правил рибальства та правил змагань всіма учасниками.

Це перший «рибний фестиваль», який проведений в передмісті Житомира, з метою пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку на природі, а також – популяризації риболовного спорту.


[center]Як у Тетерівці рибу ловили
Як у Тетерівці рибу ловили
Як у Тетерівці рибу ловили
Як у Тетерівці рибу ловили
Як у Тетерівці рибу ловили
[center]Як у Тетерівці рибу ловили dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...