» » Житомирський район у рейтингу - найкращий!


Житомирський район у рейтингу - найкращий!

25-09-2018, 12:49
Переглядів 232
Житомирський район у рейтингу - найкращий!
За результатами моніторингу та оцінки результативності діяльності райдержадміністрації за січень-червень 2018 року, які здійснено відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації від 24.02.2016 №0931/42/2-16 "Щодо проведення моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення" Житомирський район посів перше місце серед районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення. Друге місце посіло м. Малин, Попільнянський район - 3, Малинський район - 4, м. Житомир - 5.

Оцінка проведена за 26 показниками, визначеними у додатку 1 до Доручення, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури).

Перше місце Житомирському району забезпечено тим, що за 9 показниками район зайняв з 1 по 5 місця, за 4 показниками 6-9 місця.

Район увійшов до п'ятірки лідерів за напрямами "Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця" (1 місце), "Розвиток інфраструктури" (2 місце), "Ефективність ринку праці" (3 місце) та "Фінансова самодостатність" (3 місце).
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...