» » У Луках обговорили генеральний план


У Луках обговорили генеральний план

21-09-2018, 10:14
Переглядів 168
У Луках обговорили генеральний план
20 вересня у селі Лука Станишівської сільради Житомирського району заступник сільського голови Василь Сокорчук провів громадське обговорення проекту генерального плану цього населеного пункту. Протокол цього зібрання доручено було вести депутату Станишівської сільради Світлані Пастушенко.

Необхідність у виготовленні генеральних планів сіл Станишівської ОТГ виникла відразу після створення цього територіального утворення, оскільки виявилося що генплани мають лише Зарічани та Туровець. Саме тому й було підготовлено проект цього документа, який потрібно попередньо обговорити приналюдно.

У своєму вступному слові В.Сокорчук у місцевому Будинку культури відзначив необхідність виготовлення генерального плану та його важливості у подальшому розвиткові цього села.

У цілому у Луках ще з колгоспних часів добре розвинута інфраструктура села, проте протягом двох десятиліть вона суттєво підупала. І все ж в останні роки розвиток цього населеного пункту отримав додатковий імпульс: відновлено роботу дитсадка, освітлено вулиці, у доброму стані медамбулаторія, ремонтуються дороги, планується капітальний ремонт Будинку культури, побудова школи, тощо.

Тому у генплані, який представляв начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та екології сільради Сергій Паламарчук, відобразив ці об’єкти і житлові забудови, а також запропонував нові споруди.

Зокрема, відповідно до вимог плану розвитку села, у ньому має бути передбачене пожежне депо, яке має бути збудоване на місці, де колись воно й розташовувалося у центрі села.

Також давно луківчани мріють про нову сучасну школу, оскільки нинішня розташовується у двох старих будівлях. То ж, землю рід неї відведено поруч з нинішнім закладом освіти.

Також на засіданні розглядалося пропозиція що відведення землі під майбутній стадіон. Його також передбачається збудувати біля школи. При цьому вчителі запропонували дивитися далі в майбутнє і спорудити спортивну школу зі спортивним майданчиком – цілий спортивний центр. Все це відображено у протоколі зборів і має «лягти» на генплан.

До речі, у тому ж районі села можлива поява і парку, і зони відпочинку на березі річки.

Щодо нової житлової забудови, то проектом плану передбачається виділення двох зон – біля вулиці Б.Хмельницького та так званого «БАМу». Правда, землі там зараз під городами, проте в подальшому можлива їхня перепрофілізація.

Також у генеральному плані села Лука з’являються дві промислові зони, куди можливий прихід інвесторів для створення сучасних екологічно чистих виробництв.

В результаті жвавого обговорення генплан з пропозиціями представниками громадськості села Лука, разом з в.о. старости Оленою Безшкурою, було схвалено. Подальша робота над ним триватиме відповідно до процедури.

У Луках обговорили генеральний план
У Луках обговорили генеральний план
У Луках обговорили генеральний план
У Луках обговорили генеральний план
У Луках обговорили генеральний план
У Луках обговорили генеральний план
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...