» » Чергова провокація СБУ проти свободи слова закінчується крахом


Чергова провокація СБУ проти свободи слова закінчується крахом

9-07-2018, 18:22
Переглядів 143
Чергова провокація СБУ проти свободи слова закінчується крахом
Після понад 10 місяців ув’язнення підозрюваного посадовцями СБУ (яка заслужила назву Служба бандеризації України) у "державній зраді" журналіста Василя Муравицького суд відпустив під домашній арешт.

Відповідне рішення 27 червня ухвалила колегія суддів Корольовського районного суду Житомира.

Термін тримання під вартою Муравицього закінчився 5 липня, тому адвокати заявили клопотання про заміну запобіжного заходу на домашній арешт. Натомість прокурор наполягав на продовженні ще на 2 місяці тримання під вартою.

Відтак, під домашнім арештом Муравицький перебуватиме до 25 серпня за місцем свого постійного проживання у селищі Новогуйвинське.

З огляду на те, що троє експертів, які проводили аналіз текстів за підписом Василя Муравицького, не прибули на засідання, його продовжать 27 липня, 6 серпня або 28 вересня з вимогою повторно викликати фахівців.

Як бачимо, вплутані СБУ у фальсифікацію “фахівці” з журналістської діяльності вже перехотіли публічно перед судом визнавати “експертні висновки”, нашкрябані під диктовку у стінах відомства, що є головним у боротьбі зі свободою слова та правами людини в Україні.

Бо ж вже зрозуміло, що й цю справу очікує провал - так само, як “шиті білими нитками” кримінальні справи у “державній зраді” проти таких українських журналістів як Коцаба, Тимонін, Василець та інших.

Як відомо, журналіста Василя Муравицького Житомирське облуправління СБУ заарештувало у серпні 2017 року. Йому "жандармерія Порошенка" "пришила" кримінальну справу за нібито "державну зраду", оскільки журналіст висловлював думки, що не співпадали з офіційною пропагандою правлячого режиму, ганебний фінал якого насувається все стрімкіше. Нинішні душителі свободи слова хочуть ув’язнити нашого земляка на 15 років позбавлення волі.

Таку провокацію режиму Порошенка проти свободи слова та демократії також засуджено і міжнародною спільнотою. А організаторам цього фарсу згодом доведеться відповідати на тій же лаві підсудних.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...