» » Китайські комуністи вийшли на трасу


Китайські комуністи вийшли на трасу

4-07-2018, 10:57
Переглядів 705
Китайські комуністи вийшли на трасу
Як не намагаються нинішні вятровичі-мерзотники, по-більшовицьки, силоміць, стерти з пам’яті нашого народу славні економічні здобутки Радянської України часів правління комуністичної партії, все ж саме з Китаю, де успішно править країною комуністична партія, вже прибула перша партія нової техніки для реконструкції дороги Північного обходу навколо Житомира. При цьому ніхто з “національно-свідомих” “патріотів”, цих вірних прислужників нинішнього підамериканського режиму, й не писнув. А могли б самі взяти лопати й показати “клятим комуністам” як робити реальні справи, а не воювати з бабками на День Перемоги.

Як відомо, нещодавно китайська підрядна організація Sinohydro Corporation Limited (КНР) отримала дозвіл на початок робіт з реконструкції Північного обходу м. Житомир. З Китаю вже прибула перша партія нової техніки, а працівники уже розпочали роботи з очищення ділянки дороги поблизу с. Глибочиця.
Служба автомобільних доріг у Житомирській області передала ордер представнику китайської підрядної організації Sinohydro Corporation Limited (КНР) на початок робіт з реконструкції шляху Київ-Чоп.

Наразі проводиться корчування коріння дерев і прибирання верхнього шару грунту. Підрядник опрацьовує питання щодо вивезення грунтової маси для влаштування основи дороги.

Впродовж минулого року вирішувались питання щодо виділення необхідних земельних ділянок під реконструкцію. Навесні та влітку лісівники очистили ділянки від дерев.

Загалом проектом передбачається реконструкція Північної об'їзної дороги м. Житомир по автодорозі М-06 Київ - Чоп (ділянка довжиною 22,3 км) й доведення її до технічної категорії "1-Б".

Реконструкція передбачає влаштування 4-смугової бетонної проїзної частини (2х7,5м). А також будівництво й реконструкцію 4 транспортних розв'язок в двох рівнях, реконструкцію 3 існуючих шляхопроводів через залізничні колії, реконструкцію існуючого мосту через Кам'янку, будівництво 2 пішохідних мостів, реалізацію засобів освітлення й сучасних засобів організації безпеки руху.

Термін виконання робіт - 2 роки. Фінансування проекту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції й розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.

Це основний транзитний коридор через територію України, який забезпечує вихід на Угорщину, Словаччину та Польщу. Ця дорога включена до європейського маршруту Е-40, входить до міжнародного транспортного коридору №3 та національного коридору Європа - Азія.

Китайські комуністи вийшли на трасу
Китайські комуністи вийшли на трасу
Китайські комуністи вийшли на трасу
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...