» » Обшуки на бронетанковому заводі - знову розкрадання коштів?


Обшуки на бронетанковому заводі - знову розкрадання коштів?

2-07-2018, 12:13
Переглядів 168
Обшуки на бронетанковому заводі - знову розкрадання коштів?
22 червня Військова прокуратура Житомирського гарнізону здійснювала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати службовими особами ДП "Житомирський бронетанковий завод" державних коштів зі зловживанням службовим становищем.

У ході обшуків виявлено гусеничні комплекти, поставлені ТОВ "Науково-виробнича компанія "Нова" та документи щодо їх поставки, - уточнює військова прокуратура.

"Нагальність даного питання зумовлено необхідністю перевірки отриманої в ході досудового розслідування інформації щодо поставлених державному підприємству ТОВ "НВК НОВА" під виглядом "нових" гусеничних комплектів до бойових машин піхоти, які, за даними слідства, раніше перебували у використанні, та ринкова вартість яких відповідно нижча, ніж передбачено договором. Крім цього, одночасно проведено 5 обшуків у м. Житомирі та Харкові, зокрема, за місцем знаходження виробничих потужностей ТОВ "НВК НОВА", а також за місцем проживання його керівників.

За результатами отриманих в ході обшуків до слідчого судді подано клопотання про призначення відповідної комплексної товарознавчої експертизи та експертизи металів і сплавів для встановлення категорійності гусеничних комплектів, їх відповідність встановленим параметрам, якості сталі та ринковій вартості.

Досудове розслідування триває.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...