» » Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради


Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради

5-06-2018, 07:13
Переглядів 419
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
1 червня 2018 року відбулося пленарне засідання 18-ої чергової сесії Житомирської районної ради 7 скликання. Під головуванням Сергія Крутія в роботі сесії взяли участь перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, депутат Житомирської обласної ради, головний лікар КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської райради Тарас Собко, 28 депутатів Житомирської районної ради.

На засідання були запрошені голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови Житомирської РДА Микола Козарчук, керівник місцевої прокуратури Андрій Грабович, заступник начальника Житомирського райвідділу поліції Микола Шмідт, військовий комісар, представники районних управлінь, відділів та служб структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники підприємств, установ та організацій, селищний і сільські голови, представники Тетерівської, Станишівської, Глибочицької та Оліївської об’єднаних територіальних громад, старости громад, сільські голови, керівники навчальних закладів району, працівники виконавчого апарату районної ради, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри «Процесів машинного обладнання» Житомирського національного агроекологічного університету Іван Грабар, представники громадськості, засоби масової інформації та інші.
Приємною для нашого району подією стало нагородження Першим заступником голови Житомирської обласної ради Сергієм Крамаренком грамотами Житомирської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток району голову Житомирської РДА Сергія Микитюка та голову Житомирської райради Сергія Крутія.

Традиційно перед початком роботи керівники району привітали іменинників, які у міжсесійний період відмітили свій день народження, переможців спортивних змагань та вручили їм нагороди і відзнаки. Зокрема, гучними оплесками привітали з перемогою на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту в Угорщині представника збірної України, жителя села Левків Олександра Остапчука. Від депутатського корпусу переможець отримав ще й грошову нагороду.

Дали обрали лічильну комісію: Олександр Станіславов, Валерій Клименко, Роман Мусійчук.

На порядок денний внесено та прийнято до розгляду 42 основних питання та 13 додаткових, які, відповідно до регламенту роботи районної ради, були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Під час обговорення порядку денного заступником голови райради Василем Стахом та депутатом Русланом Карчевським внесено два доповнення. Керуючий засіданням запропонував депутатам зняти з розгляду питання щодо погодження звільнення директора Високопічської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, оскільки той за власним бажанням написав заяву на звільнення.

Рішенням протоколу засідання фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» Житомирської райради 7 скликання обрано нового голову Василя Козела, у зв’язку з тим, що його попередник Василь Стах обійняв посаду заступника голови районної ради.

Розпочали засідання з доповідей керівника Житомирської місцевої прокуратури Андрія Грабовича про результати діяльності на території Житомирського району та заступника начальника Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу Миколи Шмідта про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району. Зазначену інформацію присутніми взято до відома.

Заслухали звіт головного лікаря КУ «Територіальне стоматологічне об'єднання» Житомирської районної ради Володимира Нижника. Коли ж з’явиться стоматологічний кабінет у селі Садки? Поцікавився у доповідача депутат Віталій Рожко. Володимир Тимофійович відповів, що його мережа охоплює 15 населених пунктів, у яких надають послуги стоматкабінети. На сьогоднішній день КУ «Територіальне стоматологічне об'єднання» є бюджетною організацією, тому фінансової спроможності немає для розширення мережі. Зараз відбувається завершення облаштування кабінету в селі Левків, залишилося закупити обладнання. Але за ту ціну, за яку комунальна установа може придбати необхідний стоматінвентар через систему електронних торгів, жодна фірма не відгукнулася на такі умови. З наступного року стоматологія переходить на госпрозрахунок. Тому кожна сільська рада чи громада зможе за свої кошти організувати у селі приміщення, винайняти спеціаліста з ліцензією, закупити обладнання. Такий вихід з положення вбачає найбільш прийнятним головний стоматолог району.

Питання про призначення директора комунальної установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради та укладення контракту викликало суперечки. Так, депутат Тетяна Парфентієва не погодилася з рішенням засідання постійної комісії з гуманітарних питань, де пропонується укладення контракту строком на 5 років з нині діючим керівником Новогуйвинської ДЮСШ Віктором Ступіним. На її погляд, якщо і продовжувати контракт, то лише на один рік. Проте переважна більшість присутніх депутатів висловили довіру Віктору Анатолійовичу, та проголосували «за» його перебування на цій посаді ще протягом п’яти років.

З урахуванням рекомендацій гуманітарної та бюджетної комісій сесією затверджено «Порядок забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету» та « Норми витрат на забезпечення харчуванням одного учасника спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету», а також внесено зміни до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки, з якими ознайомила завідувач сектору у справах сім'ї, молоді і спорту райдержадміністрації Інна Мирна.

Керівник освітньої галузі району Світлана Давиденко запропонувала на розгляд та затвердження учасниками сесії наступні питання: про створення освітніх округів Житомирського району, про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти та затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району. Крім того, одноголосно прийнято звернення від Житомирської РДА щодо погодження звільнення директорів Глибочицької, Вересівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, директорів Гадзинської, Миролюбівської ЗОШ І-ІІ ступенів у зв’язку із закінченням терміну дії контракту.
Не залишилася поза увагою сфера охорони здоров’я: погоджено Статут та передавальний акт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради та внесено зміни до контракту його головного лікаря Геннадія Горбенка, зміни до КУ «Центральна районна лікарня» щодо внесення змін до штатної чисельності та інші.

Розглянуто блок питань внутрішньої роботи районної ради. Зокрема, внесено зміни до Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Житомирської районної ради, привітання, нагородження та преміювання до професійних, ювілейних та державних свят, зміни до складу президії районної ради, зміни до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, затверджено розпорядження голови районної ради, знято з контролю рішення районної ради – інформувала Мірошниченко Юлія Олександрівна, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

Під час чергового пленарного засідання ухвалено низку важливих рішень: внесено зміни до районного бюджету та підтримано звернення до парламенту, уряду, Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання зарахування до Житомирського районного бюджету плати за адміністративні послуги, надані Центром надання адміністративних послуг Житомирської райдержадміністрації (біля 100 тис грн. щомісяця, які наразі поповнюють бюджет м. Житомира); затверджено "Районну комплексну програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань та незахищених верств населення Житомирського району на 2018-2020 роки» і "Програму соціального захисту громадян Житомирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2020 роки".

Більшістю голосів закликали Верховну Раду України невідкладно винести на розгляд та ухвалити пакет Антиолігархічних законів докорінних перетворень та ін.
Не дійшли депутати спільного рішення та відправили на доопрацювання питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, які надані в оренду Хоменко Є. І. для рибогосподарських потреб та сінокосіння на території Сінгурівської сільської ради.
На завершення пленарного засідання директор ДП «Житомирський лісгосп» Руслан Карчевський повідомив про пожежонебезпечний період та його наслідки для лісових масивів.

1 червня – Міжнародний День захисту дітей, тому до присутніх та небайдужих у цій залі звернулася депутат Тетяна Парфентієва, яка закликала допомогти онкохворим дітям Житомирщини, перерахувавши кошти на рахунок благодійної організації «Разом до життя». Учасники сесії однозначно підтримали добрі наміри.


Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради

Відбулася 18 чергова сесія Житомирської райради
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...