» » Бюджетна комісія розглянула свій блок питань


Бюджетна комісія розглянула свій блок питань

29-05-2018, 20:45
Переглядів 482
Бюджетна комісія розглянула свій блок питань
Протягом минулого тижня депутати райради активно та плідно працювали на засіданнях постійних комісій. У процесі підготовки до 18 сесії Житомирської районної ради результати своєї роботи, напрацювання та намічені плани показали керівники структурних підрозділів Житомирської РДА та райради. Члени постійних комісій детально вивчили актуальні теми, обговорили та рекомендували винести на чергове засідання планової сесії.

Відтак, завершила блок засідань постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності, яка відбулася 29 травня 2018 року під головуванням заступника голови комісії Оксани Шахової.


Окрім членів постійно комісії депутатів Антона Михайлова, Тетяни Парфентієвої, Володимира Нижника, Тетяни Голік, Валерія Клименка, Віктора Дєньги, Олександра Медведюка, Романа Мусійчука, Геннадія Журавля, в роботі засідання взяли участь голова Житомирської райради Сергій Крутій, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступники голів райради Василь Стах та РДА Микола Козарчук, депутат Житомирської обласної ради, головний лікар КУ «Центральна районна лікарня» Тарас Собко, керуюча справами виконавчого апарату райради Тамара Подорожна, начальники управлінь та відділів, служб, секторів, керівники комунальної власності районної ради, представники громадськості, редакції газети «Сільське життя».

Порядок денний передбачав розгляд 23-х питань. Проте перед початком засідання внесено доповнення у вигляді 6-ти позицій та підтримано прохання першим розглянути питання про передачу нежилої будівлі медичного пункту тимчасового базування до комунальної власності Руднє-Городищенської сільської ради.

Інформацію оприлюднив головний лікар Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради Геннадій Горбенко. Розбіжності в думках виникли у доповідача та Руднє-Городищенського сільського голови Івана Нероди. Каменем спотикання була відсутність технічного паспорта на будівлю. І. Нерода тримався позиції: доки не буде виготовлена документація, на баланс сільської ради ніхто її приймати не буде, оскільки коштів на виготовлення техпаспорту Руднє-Городищенська громада не має. Конфлікт вдалося вирішити завдяки пропозиції депутата районної ради Віктора Деньги, який пообіцяв виділити сільраді одну тисячу гривень зі своїх депутатських коштів. А тим часом це питання вирішили відкласти на доопрацювання до початку наступної сесії.

Далі заслухали звіти головного лікаря КУ «Територіальне стоматологічне об'єднання» Житомирської районної ради Володимира Нижника, начальника служби у справах дітей Житомирської райдержадміністрації Антоніни Черняк директора КУ «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради Віктора Ступіна, начальника Центру надання адміністративних послуг Житомирської РДА Ігоря Палія.

Як і на гуманітарній комісії, учасники жваво розглядали питання щодо затвердження «Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету» та «Норм витрат на забезпечення харчуванням одного учасника спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету» та внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017 - 2021 роки.

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Інна Мирна пояснила, що, відповідно до внесених змін затверджено нову грошову добову норму витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів. Так, раніше на одного спортсмена, який вирушав на змагання районного рівня, передбачалося виділення коштів на харчування до 50 гривень. Тепер цю цифру збільшено до 70. Якщо ж змагання обласного значення – з 90 грн. підвищили до 120. Таким чином, відповідні поправки необхідно внести до вище вказаного Порядку. Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію Інни Олексіївни.
Тривалим у часі опрацьовувалося питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Начальник управління фінансів Наталія Ходоровська зазначила, що показник перевиконання бюджету власних доходів загального фонду за І квартал 2018 року складає 2 мільйони 604 тисячі гривень. У порівнянні з минулим роком за аналогічний період ця сума складала 7 мільйонів 983 тисячі гривень, Така різниця у 5,4 мільйонів гривень відбулася за рахунок створення Оліївської та Глибочицької ОТГ. З пропозиціями розподілу коштів присутні мали змогу ознайомитися на власні очі. Тому це питання одноголосно затверджено для розгляду на сесії.

Також членами комісії розглянуто Програму використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2018 рік, підтримано внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, до Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2018 рік, до районної Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки, до Положення про відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району, та персонального складу комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання «Про передачу майна Оліївській сільській раді ОТГ» та інше.

Світлана Яременко


Бюджетна комісія розглянула свій блок питань
Бюджетна комісія розглянула свій блок питань
Бюджетна комісія розглянула свій блок питань
Бюджетна комісія розглянула свій блок питань
Бюджетна комісія розглянула свій блок питань
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...