» » Віктор Развадовський передав управлінню соцзахисту офісну техніку


Віктор Развадовський передав управлінню соцзахисту офісну техніку

22-05-2018, 19:05
Переглядів 329
Віктор Развадовський передав управлінню соцзахисту офісну техніку
Житомирське районне управління праці та соціального захисту населення (далі - ЖР УПСЗН) без перебільшення являється найважливішим публічним органом влади – державної та самоврядної (через механізм делегування повноважень) – який надає допомогу особам з інвалідністю, учасникам АТО, вимушено переміщеним особам, малозабезпеченим сім’ям, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, та представникам інших соціальних верств району.

На жаль, технічне забезпечення управління залишає бажати кращого: воно застаріле та не відповідає сучасним вимогам. Наслідком такої сумної дійсності є уповільнене виконання ним завдань у сфері соціального захисту мешканців району.

З метою позитивного вирішення цієї проблеми, Віктор Развадовський постійно допомагає ЖР УПСЗН поповнювати за позабюджетні кошти технічні засоби.

Нещодавно, у відповідь на звернення до народного депутата України профспілкового комітету управління, депутат Житомирської районної ради Василь Козел передав Людмилі Вакулюк придбаний Віктором Развадовським новенький багатофункціональний пристрій («три в одному»: принтер, сканер та ксерокс).

Григорій ПОДОРОЖНИЙ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...