» » Що вирішила депутатська комісія Житомирської райради


Що вирішила депутатська комісія Житомирської райради

22-05-2018, 14:48
Переглядів 419
Що вирішила депутатська комісія Житомирської райради
21 травня відбулося засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування Житомирської районної ради. До її складу входить голова комісії Лариса Вербило, депутати Микола Приставський та Віталій Рожко. Кворум для проведення засідання був, оскільки з’явилися всі члени комісії.

Участь у засідання взяли голова Житомирської районної ради Сергій Крутій, керівник апарату райради Тамара Подорожна, представники Житомирської РДА Олена Гречко - керівник апарату, та Юрій Огірчук, в. о. начальника організаційного відділу та інші.


На порядок денний виносилося 14 питань. Перед початком засідання були внесені зміни, доповнивши його ще трьома важливими питаннями.

Відповідно до затвердженого порядку, першим виступив в. о. начальника організаційного відділу Юрій Огірчук, який презентував Програму розвитку громадянського суспільства у Житомирському районі на 2018 рік. Він зупинився на доцільності прийняття цієї Програми та пояснив мету: створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, зокрема – з громадською радою при райдержадміністрації, підвищення їх рівня комунікації, реалізації спільних проектів, довіри один до одного, забезпечення участі громадських лідерів у формуванні та здійсненні державної і регіональної політики, стимулювання громадської активності, забезпечення системного аналізу процесів у сфері громадських відносин.

Більшість членів комісії погодилися з виступаючими та проголовували «за».

Наступний блок питань стосувався внутрішньої роботи районної ради. Зокрема, про внесення змін до Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Житомирської районної ради, привітання, нагородження та преміювання до професійних, ювілейних та державних свят, про внесення змін до складу президії районної ради, змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, про затвердження розпоряджень голови районної ради, про зняття з контролю рішень районної ради – інформувала Мірошниченко Юлія Олександрівна, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

У зв’язку з кадровими змінами у Житомирські районній раді та Житомирській районній державній адміністрації, членам комісії було запропоновано внести зміни до складу робочих груп та постійних комісій. Отож, з робочої групи з питань використання майна районної ради виключити Олега Білецького, у зв’язку зі звільненням його з посади заступника голови районної ради, та Ларису Нечипорук, у зв’язку зі складанням нею повноважень депутата Житомирської районної ради і обранням її депутатом Глибочицької сільської ради ОТГ. Натомість пропонується включити до її складу депутата районної ради від Політичної Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тетяну Парфентієву. А також виключити зі складу робочої групи Василя Стаха, який виступав у якості представника від фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу», та назначити його головою цієї групи. На його місце включити представника вище зазначеної партії Василя Козела у якості члена робочої групи. Замінити Аллу Ковальчук, колишнього керівника апарату Житомирської РДА та члена групи, на Миколу Козарчука, заступника голови Житомирської районної державної адміністрації.

Василь Стах, заступник голови райради, також має змінити колишнього заступника голови райради Олега Білецького і очолити тимчасову контрольну комісію з питань контролю за використанням коштів районного бюджету та комісію з питань поновлення прав реабілітованих Житомирської районної ради. Розпорядження підтримані учасниками засідання, а отже – виносяться на розгляд найближчої сесії.

Крім того, розглядалося питання про надання адресної матеріальної допомоги громадянам Житомирського району за зверненнями до депутатів районної ради. Члени комісії не мали заперечень до пропозицій, а тому погодилися з запропонованою інформацією.

Під час засідання присутні заслухали звіт начальника Центру надання адміністративних послуг Житомирської РДА Ігоря Палія. Зокрема, він зазначив, що протягом минулого року було надано майже 5 тисяч адмінпослуг. З початку 2018 року – вже понад чотири тисячі. Щодня обслуговується по 70-80 відвідувачів, що значно перевищує минулорічний показник. При цьому працює лише три працівника. Це досить мало для такого навантаження. У поточному році ЦНАП заробив 270 тисяч гривень. Але, на превеликий жаль, ці кошти зараховані до бюджету міста, у зв’язку із певними законодавчими процедурами. Тому начальник центру ініціював звернення до депутатського корпусу районної ради щодо підняття на черговій сесії питання про оформлення відкритого звернення до депутатського корпусу Житомирської обласної ради, ОДА, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання зарахування плати за певні адміністративні послуги до бюджету Житомирського району.

Ряд юридичних питань висвітлила Світлана Садовська, начальник відділу з юридичних питань, кадрового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради: про внесення змін до списку присяжних Житомирського районного суду Житомирської області та про розгляд звернення депутата Білецького О. М.

Усі 17 питань порядку денного були детально розглянуті та обговорені присутніми, а тому одноголосно прийнято розглянути їх на черговій 18 сесії Житомирської районної ради 1 червня 2018 року.

Світлана Яременко
Що вирішила депутатська комісія Житомирської райради
Що вирішила депутатська комісія Житомирської райради
Що вирішила депутатська комісія Житомирської райради
Що вирішила депутатська комісія Житомирської райради

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...