» » Василь Стах провів нараду


Василь Стах провів нараду

2-05-2018, 14:27
Переглядів 1006
Василь Стах провів нараду
27 квітня 2018 року відбулася робоча нарада з керівниками комунальних установ, закладів та підприємств Житомирської районної ради, яку провів заступник голови райради Василь Стах.

На порядку денному постало 14 питань, переважна більшість яких стосувалася результатів фінансово-господарської діяльності за 2017 рік.


На початку наради виступила представник Благодійної організації "Лікарняна каса Житомирської області" Ольга Катирло. Вона роз'яснила деякі питання та ознайомила зі змінами організації.

Звернувся до присутніх головний спеціаліст з питань комунальної власності Сергій Уницький, який наголосив на термінах подачі звітів про результати фінансово-господарської діяльності у 2017 році та першому кварталі 2018 року, оголосив вимоги рішень районної ради та вимоги контрактів щодо звітності комунальних установ, закладів та підприємств районної ради та їх керівників.

Медична галузь району представлена трьома комунальними установами. Про результати фінансово-господарської діяльності Комунальної установи "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради у 2017 році та першому кварталі 2018 року поінформував головний лікар Тарас Собко.

Уточнений план видатків по загальному фонду кошторису на 2017 рік по КУ ЦРЛ становив 41,5 млн. грн., використано 40,4 млн. грн. У 2017 році на капітальні видатки, зокрема, на придбання обладнання, витрачено майже 5 мільйонів гривень, на проведення поточних ремонтів - близько одного мільйона.
Результатами діяльності за минулий і поточний рік КУ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" поділився керівник Геннадій Горбенко. Первинну медико-санітарну допомогу жителям Житомирського району надають 15 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 13
фельдшерсько-акушерських пунктів та 14 фельдшерських пунктів.
Заклад обслуговує близько 64 тисяч населення. За звітний період проведено поточні ремонти в структурних підрозділах, на що витрачено понад один мільйон гривень.
КУ "Територіальне стоматологічне об'єднання" на нараді представила головний бухгалтер Лілія Загладько. У 2017 році установою було придбано: комплект комп'ютерної техніки для обслуговування рентгенапарату, придбаний рентгенапарат на суму 160 тисяч грн., лупа хірургічна на суму 25 тисяч грн. Крім того, проведено утеплення фасаду на суму 195 тисяч грн., придбано кондиціонерів на суму 47 тисяч грн., зроблено поточний ремонт ганку з облаштуванням навісу та пандусу на суму 83 тисячі грн., проведене технічне обслуговування мереж теплопостачання та водовідведення на суму 23 тисячі грн.

Начальник відділу освіти Житомирської РДА Світлана Давиденко відзвітувалася про фінансово-господарську діяльність навчальних та виховних закладів району. У 2017-2018 навчальному році в районі функціонують 2 гімназії, 14 закладів загальної середньої освіти, 10 шкіл І-ІІ ступенів, 2 школи І ст., які відвідують 4110 школярів.

За загальним рейтингом освітня галузь Житомирського району за 2017 рік та за І квартал 2018 року посіла II місце в області.

Протягом минулого року проведено капітальні ремонти трьох приміщень закладів дошкільної освіти (Глибочицького, Сінгурівського, Кам'янського) - 1 млн.788 тис. грн., теплопостачання Високопічського ДНЗ - 200 тис. грн., водомережі, каналізації Новогуйвинського ДНЗ - 233 тис. грн.

Усього відділом освіти у 2017 році на будівництво та придбання основних засобів витрачено понад 7 мільонів гривень.

Про результати фінансово-господарської діяльності районних закладів культури у 2017 році та першому кварталі 2018 року поінформував т. в. о. начальника відділу культури і туризму Житомирської РДА Дмитро Нечипорук. Культура району представлена такими Комунальними закладами: "Районний Будинок культури", "Центральна районна бібліотека", "Дитяча районна бібліотека", 2 музичні школи, школа мистецтв с. В.Піч, "Народний" музей історії села Кодня, селищний Будинок культури, 14 сільських Будинків культури, 26 сільських клубів. 42 сільські бібліотеки. У 2017 році значно покрашено та зміцнено матеріально-технічну базу закладів культури району. Придбано музичну апаратуру, сценічне взуття, сценічні костюми, комп'ютерну техніку та інше на суму, що становить 1,5 мільйона гривень.

Комунальне підприємство "Центральна районна аптека №118" районної ради, яку очолює Наталія Стретович, активно долучилося до державних програм із забезпечення ліками населення - "Доступні ліки", забезпечення інсуліном, відпуск ліків за безкоштовними рецептами для ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Аптека займається власним виробництвом - виробляє дезинфікуючі засоби, різні лікувальні краплі, настоянки та мазі. Аптечні пункти розміщені у Троянові, Левкові, Озерному, Новогуйвинському, а також у районній лікарні.

КП "Архітектура" районної ради займається питаннями детального планування територій, іншими архітектурними та містобудівними роботами. Директор Святослав Юрчук доповів, що минулий рік завершили з прибутком, до районного бюджету здійснено 9 тис. грн. відрахувань від чистого прибутку. Орендну плату за приміщення, у якому здійснюють діяльність і орендують у районної ради, та витрати на комунальні послуги сплачують вчасно та у повному обсязі, кредиторської та дебіторської заборгованості не мають.

Крім того, перед учасниками наради відзвітувалися начальник сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Мирна, директор КУ "Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" районної ради Віктор Ступін, архіваріус КУ "Трудовий архів" Наталія Добжанська та інші.

Світлана Яременко

Василь Стах провів нараду
Василь Стах провів нараду
Василь Стах провів нараду
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...