» » Житомирська районна федерація футболу в трійці кращих районних федерацій футболу Житомирської області!


Житомирська районна федерація футболу в трійці кращих районних федерацій футболу Житомирської області!

24-03-2018, 16:49
Переглядів 531
Житомирська районна федерація футболу в трійці кращих районних федерацій футболу Житомирської області!


Відповідно до «Положення про рейтингову систему оцінки роботи федерацій», Житомирською обласною федерацією футболу було визначено найкращі районні федерації футболу за 2017 рік. Дуже приємно, що в трійку кращих ввійшла і Житомирська районна федерація футболу.

21 березня, в офісі Житомирської обласної федерації футболу, голова ЖОФФ Руслан Павлюк особисто привітав керівників Житомирської районної федерації футболу з цим високим досягненням і вручив ім цінні подарунки.

«Житомирська районна федерація футболу є однією з кращих федерацій області, яка проводить величезну роботу щодо висвітлення проведених змагань та залучення якомога більшої кількості людей до футбольного процесу. Але, потрібно звертати увагу не тільки на змагання серед дорослих команд, а й на організацію змагань дитячих і ветеранських футбольних команд в районі,» — зазначив Руслан Павлюк.

Голова Житомирської районної федерації Володимир Решотка, в свою чергу, подякував за високу оцінку діяльності роботи федерації, відзначив тісну, плідну, взаємодію та співпрацю між обласною федерацією та районними федераціями футболу в Житомирській області і розповів про те, що у 2018 році , в Житомирському районі, вже заплановано і будуть проведені змагання серед ветеранських футбольних команд (40+), а восени — буде започатковано Шкільну футбольну лігу району. Також, Володимир Решотка запевнив усіх присутніх, що керівництво ЖРФФ прикладе максимум зусиль для того, шоб стати найкращою федерацією футболу Житомирської області за підсумками 2018 року!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...