» » Чим живе Житомирський лісгосп


Чим живе Житомирський лісгосп

20-03-2018, 07:12
Переглядів 663
Чим живе Житомирський лісгосп
В лісових масивах ДП "Житомирський лісгосп" лісівники разом із спеціалістами ДСЛП "Вінницялісозахист" проводять обстеження ділянок на предмет доцільності проведення санітарно-оздоровчих заходів. Наразі вже здійснено обстеження в Станишівському та Ново-Заводському лісництвах.
Чим живе Житомирський лісгосп
Чим живе Житомирський лісгосп
Чим живе Житомирський лісгосп
Чим живе Житомирський лісгоспВ трудовому колективі пройшла профспілкова конференція


У роботі конференції взяли участь голова обкому профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук, директор лісгоспу Руслан Карчевський, голова профспілкової організації лісгоспу Руслан Драгомарецький, профспілкові члени активу, адміністрація лісгоспу, голови цехових комітетів, начальники цехів, лісничі.

Вже традиційно на початку кожного року на підприємстві проводиться активна робота по підведенню підсумків виконання колективного договору і укладання його на новий термін.

Адже загальновідомо, що одним з найважливіших документів, який регулює виробничі, трудові відносини між трудовим колективом та адміністрацією, є колективний договір. Його норми, положення та гарантії позитивно впливають на розвиток виробництва, забезпечують належні соціально-економічні та побутові потреби працюючих. Тому колдоговірна кампанія на підприємстві – це важливий етап та компонент життя трудового колективу. Тому і не дивно, що його детальне обговорення відбувається в кожному цеховому підрозділі, в яких брали участь більшість працюючих на виробництві людей та адміністрація лісгоспу.

Чим живе Житомирський лісгосп
Чим живе Житомирський лісгосп
Чим живе Житомирський лісгосп

Розпочинаючи збори, директор лісгоспу Руслан Карчевський зазначив: «Підбиваючи підсумки роботи підприємства, хотілось би зауважити, що результат нашої праці – це внесок кожного працівника в загальну справу. Тож, хочу висловити щиру подяку всім працівникам лісгоспу, які своєю працею забезпечують сталий розвиток підприємства, виконання виробничих планів, а відтак наповнення бюджетів територіальних громад та бюджету району, області, країни».
В своєму виступі голова обкому профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук також подякував всьому колективу за зроблену роботу протягом року, позивно відмитив плани підприємства на майбутнє та торкнувся питання реформування в лісовій системі, яке наразі призупинено.

Також, було заслухано доповідь голови профспілки лісгоспу Руслана Драгомарецького, який у своєму виступи прозвітував про проведену роботу профспілкового комітету.

Для оцінки роботи профспілкового комітету за звітний період було заслухано доповіді голів цехових комітетів та в процесі виступу одноголосно було прийнято рішення оцінити роботу профспілкового комітету на задовільно.

По закінченню конференції Володимир Ткачук побажав всімпрацівникам нашого підприємства попри всі труднощі не зупинятися на досягнутих результатах, як у виробничих показниках, так і в соціальному захисті працівників лісового господарства.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...