» » Нарада в Житомирській РДА: ОТГ, ремонт доріг, договори оренди


Нарада в Житомирській РДА: ОТГ, ремонт доріг, договори оренди

12-03-2018, 21:08
Переглядів 429
Нарада в Житомирській РДА: ОТГ, ремонт доріг, договори оренди
12 березня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Першим було обговорено питання продовження процесів об’єднання територіальних громад у районі. С.Микитюк ознайомив присутніх із поточним станом справ у даному напрямку розвитку територій та громад району, особливо акцентувавши увагу на об’єднанні сільських рад західного та південного напрямків. У першому випадку наразі активізувалася співпраця Березівської та Садківської сільських рад, які вже домовилися про створення ОТГ із центром у Березівці. Однак, на думку голови РДА, навіть попри потенційний фінансовий профіцит такого об’єднання у понад 6 млн. грн., сільські голови мають подумати про більш широке об’єднання та долучити до нього Василівку і Заможне. Проблемною є ситуація і на півдні району, де незважаючи на економічні розрахунки обговорюється перспектива створення окремо Новогуйвинської селищної та Сінгурівської сільської ОТГ. У будь-якому випадку 2018 рік буде вирішальним і наша область має усі перспективи першою завершити об’єднавчі процеси.

Далі голова РДА порушив питання створення опорних шкіл у районі. Начальник районного відділу освіти Світлана Давиденко отримала доручення повести детальний аналіз на предмет створення такої школи на базі Сінгурівської ЗОШ. Обговорили й питання створення медіатек у Озерному та Левкові. Цей процес має бути завершений до 1 червня. Мають активізуватися й роботи по організації роботи інклюзивно-ресурсного центру та розпочатися підготовка до проведення районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У свою чергу начальник відділу ЖКГ та ЦЗН Фелікс Янев отримав доручення провести роботу з сільськими радами щодо підготовки проектно-кошторисної документації на ремонт доріг, який цього року координується ОДА. Зокрема йшлося про дороги Гуйва-Озерне, Житомир-Левків та Кодня-Миролюбівка. Окрім того С.Микитюк дав доручення відпрацювати механізми контролю за роботою райавтодору, провести інвентаризацію захисних споруд та напрацювати пропозиції стосовно реалізації у районі обласної програми «Засвітимо Житомирщину».

Головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко отримав доручення активізувати роботу з реалізації у районі державної програми «Доступні ліки» та підготувати інформацію стосовно медичних закладів первинного рівня у селах району, де немає аптечних пунктів.

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Інна Мирна вже зараз має розпочати роботу з організації літнього оздоровлення дітей району та в квітні оголосити конкурс на закупівлю путівок в оздоровчі заклади, а завідувач юридичного сектору апарату РДА Леонід Мошківський – продовжити роботу з перегляду договорів оренди.

На завершення наради директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) жителів району Олександр Мельник ознайомив актив району із ходом впровадження у селах роботи відділення денного перебування.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...