» » Футбольний сезон наближається


Футбольний сезон наближається

1-03-2018, 10:34
Переглядів 544
Футбольний сезон наближається
З настанням весни кожен поціновувач футболу починає рахувати дні до того моменту, коли розпочнеться новий сезон цієї найулюбленішої в світі гри. Жителі Житомирського району також знаходяться у стані очікування і вже зараз бажають знати, яким він буде 2018-й футбольний рік?
Щоб вияснити це, кореспондент "Сільського життя" днями зустрівся з головою Житомирської районної федерації футболу Володимиром Решоткою і довідався про останні новини.


Наша довідка. Решотка Володимир Васильович народився 23 січня 1982 року у селі Травневе Коростишівського району. Проживав та закінчив школу у селищі Новогуйвинське. Навчався у Київському національному торговельно-економічному університеті. За фахом - юрист. У 2009 році повернувся до Новогуйвинського, де наступного року створив футбольну команду "Танкіст", який перемагав у чемпіонаті та Кубку Житомирського району з футболу.
У 2017 році обраний головою Житомирської районної федерації футболу.

Футбольний сезон наближається

- Володимире Васильовичу, на посаді голови районної федерації футболу у вас вже позаду футбольний сезон 2017 року. Яким він був для вас та району?


- Моє враження від роботи на посаді керівника районного футболу полягає в тому, що це дуже відповідальна і важка робота. Особливо під час організації змагань. Справа в тому, що попередній керівник ЖРФФ Руслан Павлюк, який зараз очолює обласну федерацію, підняв районний футбол на дуже високий рівень. Тому моє завдання полягало в тому, щоб не лише його втримати, а й щось додати.
Мені приємно, що на святі закриття футбольного сезону 2017 року, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк та голова обласної федерації футболу Руслан Павлюк визнали, що це мені вдалося. Більше того, нам вдалося запровадити й новації - було проведено чотири міні-турніри, так звані "кубки одного дня" - у Садках, Березівці, Кодні, Високій Печі.

Тобто у нас, окрім переможців у чемпіонаті, першості та кубку, з'явилися й переможці у додаткових змаганнях, які отримали кубки, дипломи, що, безумовно, стимулювало команди до подальшого підвищення майстерності та жаги до боротьби.

- До речі, давайте нагадаємо читачам, хто в районі у минулому сезоні отримав медалі різного гатунку?

- Чемпіоном району 2017 року став ФК "Левків", срібні медалі дісталися новогуйвинському "Танкісту", бронзовими призерами стали коднянські футболісти.
Змагання у першій лізі виграла команда "Нива-Екстрим" з Іванівки, другі - троянівці, треті - станишівці.

Кубок району з футболу виграла тетерівська команда "Дангард".

- Березень - відповідальна пора для федерації. Вже зараз ви, мабуть, верстаєте контури футбольного сезону 2018 року. Яким він вам бачиться?

- Федерація вже розпочала підготовку до організації змагань цьогорічного футбольного сезону.

Перші його намітки ми обговорили на нещодавньому засіданні виконкому федерації. На ньому ми вирішили призначити на посаду виконавчого директора федерації Ігоря Козерацького, який добре відомий футбольній громадськості по керівництву багатьма успішними футбольними командами і має значний досвід організації футбольних змагань.

Прес-секретарем у нас буде Катерина Габрик.

Ми хочемо долучити до змагань якомога більше команд. Цілком можливо, що їх буде близько трьох десятків. Гадаємо, що після створення нових ОТГ, до наших змагань можуть приєднатися й команди з Кмитова, Студениці, Троковичів. У наших планах запровадити проведення чемпіонату та першості у два кола, для чого розділити команди на дві чи навіть три ліги.

Також, окрім традиційного змагання за Кубок району, ми продовжимо проведення "кубків одного дня", плануємо, на прохання ветеранів футболу, провести й розіграш кубку серед футболістів старшого покоління - так званий "Кубок 40+". У задумах й створення дитячої футбольної ліги -змагань між школами району.
А почнемо ми сезон, вже традиційно, матчем за Суперкубок, за який цього року поборються "Левків" та "Дангард".

Тобто ми хочемо долучити до футболу й дітей, й ветеранів, щоб всі відчували свою причетність до найпопулярнішої гри і грали в футбол незалежно від віку. Що, звичайно, позначиться на покращенні стану здоров'я наших земляків.

- Наша газета вже повідомляла читачів, що федерація має намір створити районну команду "Сокіл", розкажіть про це детальніше.

- Так. Цього року Житомирська районна федерація футболу, спільно з Житомирською райдержадміністрацією, має намір створити збірну команду району, яка б виступала в першості області. Назву "Сокіл" ми обираємо за результатами опитування громадськості району, оскільки в Житомирі ще у 1912 році було засновано таку команду.

Зараз ми працюємо над цим проектом, розіслали листи депутатам, головам райдержадміністрації та районної ради, сподіваємося на порозуміння та фінансову підтримку з їхньої сторони. Сподіваємося, що й депутати райради на сесії підтримають нашу пропозицію. Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до цієї справи, оскільки це створюється збірна команда усього Житомирського району. Потрібно придбати два комплекти форми, м'ячі, покрити транспортні та інші витрати.

Додам, що "Сокіл" гратиме по суботах, а матчі районних змагань відбуватимуться у неділю.

Базою для районної команди ми плануємо зробити стадіон у Новогуйвинському, який відповідає стандартам проведення обласних змагань.

- Як у своїй діяльності ЖРФФ співпрацює з районною владою?


- У нас налагоджена тісна співпраця з керівництвом району. Хочу подякувати за це голові РДА Сергію Микитюку, голові райради Сергію Крутію, начальнику відділу сім'ї, молоді та спорту РДА Інні Мирній, депутатам, сільським головам за участь у нашій спільній справі.

За підсумками минулого сезону варто особливо відзначити активність у справі розвитку футболу Садківського сільського голови М.Яромова, Березівського - С.Чернухи, Станишівського - Ю.Матвійчука, Глибочицького - С.Сокальського, Коднянського - Н.Бовсунівської, Левківського - О.Окочі, Василівського - П.Андросовича та ін.

- А як складаються відносини районної федерації з обласною?

- Наші відносини, на мою думку, зараз є найкращими за всі роки існування цих структур. Ми - однодумці, які зацікавлені у розвиткові футболу, у нашому випадку - саме сільського футболу. Тим більше, що голова обласної федерації Руслан Павлюк сам донедавна очолював нашу федерацію і є депутатом обласної ради саме від Житомирського району. Він всіляко підтримує подальший розвиток футболу у ньому.

- У наш час не менш важливе й інформаційне забезпечення у будь-якій справі. Що у вас з цим?

- Докорінно ми маємо змінити сайт федерації. Деякі розділи втратили свою необхідність, як, наприклад, "Чемпіонат міста Житомир" чи "Кубок чемпіонів Житомирської області". Також потрібно значно покращити оперативність публікації результатів матчів та турнірних таблиць. Вони мають з'являтися на сайті протягом дня, а не двох-трьох днів, як це було у минулому сезоні. Також на реконструкцію очікує й наша сторінка у Фейсбуці.

Щодо співпраці з друкованими виданнями, то за результатами сезону 2017 року ми побачили, що найкраще його висвітлювала газета "Сільське життя", яка, до того ж, має й давні традиції з висвітлення футбольних змагань у Житомирському районі ще з 50-х років минулого сторіччя. Та й її головний редактор Валерій Івановський сам відданий футболу з малих років, грав у нього до сорокарічного віку, має значний досвід в організації подібних змагань і є справжнім патріотом Житомирського району та його футболу.

Тому можу сказати, що інформаційним партнером Житомирської районної федерації футболу є саме газета "Сільське життя" і прошу футболістів, керівників команд, суддів, підтримати це видання передплатою.

То ж, до зустрічі на футбольних поєдинках, час яких невпинно наближається.

- Бажаю успіхів.
Футбольний сезон наближається
[center]Футбольний сезон наближається

Футбольний сезон наближається
Футбольний сезон наближається
Футбольний сезон наближається[/center]
Сергій Юрченко
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...