» » Житомирська обласна рада ставить хрест на євроінтеграції України?


Житомирська обласна рада ставить хрест на євроінтеграції України?

28-02-2018, 12:59
Переглядів 439
Житомирська обласна рада ставить хрест на євроінтеграції України?
Голові Житомирської облради
Головам постійних комісій
Головам фракцій
Депутатам обласної радиНа розгляд чергової сесії Житомирської обласної ради 7 березня висунуто питання "Про використання революційного прапора Організації українських націоналістів на території Житомирської області". З цього приводу завляю:


-Я, як і абсолютна більшість мешканців Житомирського району, категорично проти даної пропозиції, оскільки це є наругою над державним прапором України, який є єдиним знаменом, що об'єднує громадян України.

Вивішування поруч з ним прапора ОУН - це ще й посилення розбрату серед мешканців області, оскільки більшість з них виступають проти нав'язування нам людиноненависницької ідеології, яка, до того ж, призвела до міжнародної ізоляції нашої держави.

Це є і грубим порушенням ст. 15 Конституції України, де сказано, що жодна ідеологія не може визначатися державою як обов'язкова.

Вперше за 26 років незалежності пропонується прийняття рішення, коли прапор якоїсь політичної сили має вивішуватися разом з державним. На це у свій час навіть не намагалися посягати, наприклад, ні провладне НДП, ні СДПУ(о), ні "Наша Україна", ні Партія регіонів.

Лише нинішній антинародний режим, що перетворив Україну на фактичну колонію США, щоб утриматися при владі та продовжувати грабувати народ, розігрує карту "печерного" націоналізму.

Зрозуміло, що це є намаганням певних політичних сил, що спекулюють на "національно-патріотичній" ідеології, використати момент напередодні неминучих позачергових виборів для підвищення своїх вкрай низьких рейтингів і знову пролізти до влади. Але у всьому має бути здоровий глузд.

До того ж, у проекті рішення, запропонованому обласній раді є ще більш ганебний факт.

Пропонується вивішувати бандерівський прапор на державних установах та закладах 30 червня - у день проголошення Акту відновлення Української держави.

Це саме той акт, у третьому пункті якого сказано: "Новопостаюча Українська держава буде тісно співпрацювати з Націонал-Соціялістичною Великою Німеччиною, що під приводом свойого Вождя Адольфа Гітлера творить новий лад у Європі та світі".

Ми знаємо, яким був "новий лад" Гітлера, в результаті якого у концтаборах та фронтах загинуло 50 мільйонів чоловік, та який засуджений світом на Нюрнбергському процесі у 1946 році.

Багато мешканців Житомирської області також постраждали від гітлерівського "нового ладу", десятки тисяч наших земляків загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни та під час визволення наших сіл та міст від нацистської окупації. У кожному населеному пункті пам'ятники та обеліски є свідченням тому.
І підняття бандерівського прапора у нашій області - це плювок у душу нашим батькам і дідам, які захистили нашу землю від нацизму, відбудували область після війни і створили її могутність, що "розтринькана" різними "реформаторами" за роки незалежності.

То ж, закликаю депутатів обласної ради орієнтуватися на свою совість, на пам'ять своїх батьків і не допустити перетворення славної Житомирщини на осередок відродження "коричневої чуми". Голосування за дану пропозицію - це хрест на євроінтеграції Житомирської області та України. На цей злочин здатні лише справжні вороги України.

Нагадую, як нагадував про це у свій час кучмістів, помаранчевих, регіоналів, що час нинішніх авантюристів при владі невпинно минає і невдовзі доведеться давати відповідь перед народом за свої діяння.

Головний редактор газети «Сільське життя» Валерій Івановський
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...