» » Провокація житомирського СБУ проти свободи слова провалилася


Провокація житомирського СБУ проти свободи слова провалилася

21-02-2018, 20:07
Переглядів 702
Провокація житомирського СБУ проти свободи слова провалилася

Апеляційний суд Києва скасував вирок журналістам Дмитру Васильцю та Євгену Тимоніну, засудженим до 9 років в'язниці за нібито сприяння діяльності терористичної організації "ДНР". Про це "Українській правді" повідомила адвокат засуджених Наталія Вознюк.

"Скасували вирок Андрушівського суду… вирішили відправити справу на перегляд до суду першої інстанції", – повідомила Вознюк.

Вознюк також зазначила, що її підзахисним обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на 2 місяці.

Як відомо, у 28 вересня 2017 року Андрушівський райсуд Житомирщини визнав Дмитра Васильця і Євгена Тимоніна винними у сприянні діяльності терористичної організації "ДНР" та засудив їх до 9 років в'язниці.

Відповідно до вироку, злочинці створили в інтернеті сервіси для трансляції телеканалу "Новоросія ТВ".

Тепер вже всім зрозуміло, що це була провокація житомирського управління СБУ проти свободи слова в Україні, яка була засуджена в Європі і навіть США. Як тепер виправдовуватимуться опричники режиму Порошенко - побачимо. Варто нагадати, що житомирські СБУшники відзначилися ще одним злочином проти свободи слова - ув'язнили журналіста Василя Муравицького, якого вже визнано в світі політичним в'язнем.

У жовтні 2017 року адвокат Васильця та Тимоніна повідомила, що Європейський суд з прав людини прийняв скаргу захисту на тримання їх під вартою під час слідства.

За повідомленням сайту Українська правда
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...