» » Європа продовжує знищувати українське село


Європа продовжує знищувати українське село

17-02-2018, 08:08
Переглядів 803
Європа продовжує знищувати українське село
ХТО ДОДУМАВСЯ ЗГНОЇТИ УКРАЇНСЬКИХ СЕЛЯН?

З 1 січня 2018 року почала діяти заборона на продаж домашнього молока.

Нагадаємо, що згідно з договором про асоціацію з ЄС, широко розрекламованою Порошенком та провладними телеканалами, переробні підприємства в Україні більше не зможуть закуповувати молоко у селян.

А з 2019 року - лише у спеціалізованих фермерських господарствах.

Нагадаємо, що за оцінками Мінекономрозвитку, на внутрішньому ринку домашнє молоко займає 25%.

Наразі спостерігається тенденція зниження виробництва молока по всій країні.

З 1 січня 2018 року на полицях магазинів залишаться три сорти молока: екстракласу, вищого та першого.

Молокозаводи не зможуть брати на переробку домашнє молоко, бо для них діє відповідна заборона.

Ось так, на догоду політиканам, вигодованих американськими та європейськими фондами, знищується українська корівка - багатовікова краса і гордість нашого села. Що тут скажеш - ганьба!


До речі.

Як повідомив Український клуб аграрного бізнесу, за підсумками вже першого кварталу 2017 року Україна повністю вибрала річну квоту на безмитний експорт до ЄС за шести категоріями товарів: мед, цукор, крупи та борошно, оброблені томати, виноградний і яблучний сік та кукурудза. Оскільки ця квота була замалою навіть для нинішнього, вкрай занедбаного (порівняно з радянським часом), сільського господарства України.

Станом на початок квітня також повністю використана піврічна квота на безмитний експорт вершкового масла і квота на другий квартал по м'ясу птиці.
На 86% використана квота з експорту пшениці і 74% на солод і пшеничну клейковину.

При цьому країни ЄС повністю використали квоту на безмитний експорт до України лише по одній категорії продукції - м'ясо птиці та напівфабрикати. Бо квота, що нав'язана нам європейськими "друзями", на безмитний експорт свинини до України, настільки велика, що її закрито лише на 5,2%; цукру - 0,51%; свинини (додаткова) - 0,42%.

Ось так Порошенко та його “гоп-компанія” через “прагнення до євроінтеграції” знехтували інтересами вітчизняних товаровиробників на догоду Європі.
Це ще раз показує, що "цивілізована" Європа робить все для того, щоб Україна остаточно знищила свій аграрний потенціал і ніколи не стала серйозним конкурентом для їхніх фермерів. І у цьому їм допомагають наші горлохвати, що верещать про "євроінтеграцію", яка, як ми вже давно відчуваємо, є згубною для України. І саме за такий державний курс, європейські комісари підтримують олігархів в українській владі і "дивляться скрізь пальці" на всі їхні злодіяння проти власного народу та майбутнього України, на всі порушення демократичних норм.

Саме за їхньою вказівкою у 2000 році було знищено колгоспи, зараз знищуються й сільради, а люди заганяються в “резервації”, як колись американці знищували корінне населення - індіанців.

Європа продовжує знищувати українське село
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...