» » У Житомирському районі злітає "Сокіл"


У Житомирському районі злітає "Сокіл"

16-02-2018, 11:10
Переглядів 648
У Житомирському районі злітає "Сокіл"
У четвер, 15 лютого, у малій залі засідань Житомирської районної ради відбулося засідання виконавчого комітету Житомирської районної федерації футболу.
На початку засідання Голова ЖРФФ Володимир Решотка представив присутнім нових членів федерації: виконавчого директора - Козерацького Ігоря та прес-секретаря - Габрик Катерину.

Далі, члени Виконкому затвердили підсумки сезону 2017 року, кошторис на 2018 рік, обрали нового Головного суддю змагань і затвердили декілька важливих питань для розгляду на Загальних зборах представників команд ЖРФФ.

Члени виконавчого комітету затвердили план роботи федерації на 2018 рік: стартуватиме футбольний сезон у Житомирському районі в квітні 2018 року традиційним матчем за Суперкубок району між командами "Дангард"(Тетерівка) і ФК "Левків"; наприкінці квітня стартують Чемпіонат і Першість Житомирського району з футболу.

Також, у планах заходів Житомирської районної федерації футболу передбачено проведення Кубку Житомирського району серед ветеранів(40+), Шкільної футбольної Ліги; вже традиційних змагань, приурочених до визначних свят нашої країни: Пам'яті та Примирення, Конституції України, Незалежності України, Козацької Слави тощо. Детальнішу інформацію про план основних заходів Житомирської районної федерації футболу на 2018 рік очікуйте пізніше на нашому сайті.

Під кінець засідання члени Виконкому федерації висловили підтримку щодо створення, разом із Житомирською районною державною адміністрацією, збірної Житомирського району з футболу -футбольного клубу "Сокіл" для участі в Кубку та Першості Житомирської області з футболу 2018 року.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...