» » Кращий сільський голова Житомирського району відомий


Кращий сільський голова Житомирського району відомий

13-02-2018, 06:57
Переглядів 564
Кращий сільський  голова Житомирського району  відомий
Протягом січня 2018 року сайт silske.org проводив опитування з метою виявлення кращого сільського голови Житомирського району у 2018 році. Претенденти на це високе звання отримали 2021 голос відвідувачів сайту.

В результаті опитування найбільшу кількість голосів отримав Садківський сільський голова Михайло Яромов, кандидатуру якого підтримав 791 відвідувач (39,14%).

Друге місце у рейтингу посів Вересівський сільський голова Олександр Шут – 741 голос (36,67%).

Третю сходинку в опитуванні посіла Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко – 210 балів (10,39%).

Серед очільників місцевих громад також високу підтримку отримали Левківський сільський голова О.Окоча – 119 голосів (5,89%), Станишівський сільський голова Ю.Матвійчук – 57. Інші претенденти отримали значно меншу підтримку.

Як повідомлялося раніше, редакція газети “Сільське життя” вже визнала Михайла Яромова “Людиною року-2017” і от він здобув ще один почесний трофей. Відповідний диплом він отримає 6 червня - на День журналіста.

До речі, зараз на сайті silske.org проводиться опитування “Який населений пункт є кращим в Житомирському районі” і всі бажаючі можуть взяти у ньому участь.

На фото редакції газети "Сільське життя": Садківський сільський голова Михайло Яромов (ліворуч) та головний редактор газети "Сільське життя" Валерій Івановський.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...