» » Троянів: як отримувати пенсії?


Троянів: як отримувати пенсії?

25-01-2018, 07:32
Переглядів 677
Троянів: як отримувати пенсії?
У селі Троянів, де нещодавно закрили відділення Ощадбанку, хочуть встановити POS-термінал, через який жителі зможуть отримувати пенсії. Про це повідомив очільник головного управління Пенсійного фонду у Житомирській області Іван Заінчковський 17 січня.

"Домовляємося ми з ПриватБанком, сконтактували з сільським головою. Ми готові виїхати в Троянів, щоб вирішити питання там на місці, щоби люди нікуди не їздили. Коли ми, пенсійний фонд, банк і пошта, все узгодимо, то будуть виплати проводитися через термінал прямо у поштовому відділенні. Цей механізм відпрацьований банком", - сказав Заінчковський.

За його словами, якби представники Ощадбанку раніше повідомили усіх зацікавлених про те, що збираються закрити відділення, такої ситуації би не виникло взагалі.

Сільський голова Троянова Микола Білеуш вважає, що пенсійну делегацію не обов'язково було запрошувати у Троянів. А селянам, замість здіймати галас, варто було скористатися "безпроблемним вирішенням питання" - кожному поїхати в Житомир і особисто написати заяву про бажання отримувати виплати через Укрпошту.

"Це вже тягнеться два роки. Але за останні два місяці більшість людей скористалися безпроблемним вирішенням цього питання. І всім іншим через соціальних працівників, у нас їх шість, я особисто і через депутатів наголошував - якщо є якісь проблеми, то ви звертайтесь в сільську раду. Я часто на Житомир їжджу, можу взяти в машину", - розказав сільський голова.

У прес-службі ПриватБанку зазначають, що поки ведуться перемовини щодо встановлення POS-терміналу.

"Такі термінали стоять у 29 віддалених селах Житомирської області. За грудень через них зняли 2 млн. грн. готівки", - зазначили у прес-службі банку.
Як повідомлялося, у зв'язку з закриттям відділення Ощадбанку в селі Троянів, у людей літнього віку виникла проблема з отриманням пенсій та оплатою послуг.

За повідомленням Житомир.info
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...