» » Зі снігом Житомирський район впорався


Зі снігом Житомирський район впорався

19-01-2018, 18:08
Переглядів 393
Зі снігом Житомирський район впорався
19 січня, на свято Водохрещі, зранку на території Житомирського району спостерігалося погіршення погодних умов: на вулиці панував снігопад, а на дорогах – ожеледиця.

Ситуацію на дорогах прокоментував начальник Філії "Житомирський райавтодор" ДП «Житомироблавтодор» Олександр Дзюбенко:

-Станом на 10 ранку 19 січня рух на автомобільних дорогах Житомирського району забезпечено. Наразі працює один трактор та одна комбінована дорожня машина, задіяно 5 чоловік. У смт Новогуйвинському та Озерному, селах Зарічани, Левків, Дениші, Висока Піч дороги посипані спеціальною сумішшю.

Прокоментували ситуацію у Житомирській райдержадміністрації. Зокрема, начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Фелікс Янєв повідомив:

-Жоден населений пункт нашого району не потерпає від снігових наметів. За добу випало близько трьох сантиметрів снігу – це не є критичним. На трасах загальнодержавного значення вранці 19 січня проїхались трактори, дороги почистили. Рейсові автобуси виїхали за своїми графіками. На місцях у сільських радах дороги розчищали своїми силами. Усі населені пункти наразі забезпечені електроенергією. Ситуацію тримаємо на контролі.

Як відбувається робота у Зарічанському РЕМі, повідомив головний інженер Олександр Шибистюк:

-Станом на 11:00 19 січня 2018 року у Житомирському районі немає жодних пошкоджень ліній електропередач. Ми працюємо у плановому режимі. Дуже сподіваюсь, що погодна ситуація не погіршиться.

Про боротьбу зі сніжними навалами у селах на місцях, розповіли сільські голови та мешканці.

Петро Нагорнюк, Заможненський сільський голова:

-Вулиці нашої сільради не заметені, рух транспорту та мешканців не обмежений. Автобуси їздять, дітей в школу також підвозять. Головне, щоб не було хуртовини. У нас по дорозі на село Рудківку є така ділянка, де під час хуртовини утворюються сильні снігові намети, які перешкоджають руху транспорту. У таких ситуаціях нам допомагає депутат Житомирської райради від нашого округу, директор ДП «Житомирський лісгосп» Руслан Карчевський. Він надає техніку, забезпечує розчищення доріг від снігу.

Микола Карбовський, Миролюбівський сільський голова:

-Снігу випало не багато. Без перешкод можна добратися до закладів освіти та іншої сфери. У питанні розчистки доріг ми співпрацюємо з місцевим підприємцем Володимиром Швецем. Наразі готується техніка. Щоб розпочати розчищувальні роботи.

Леонід Мовчан, Озерянківський сільський голова:

-Про можливі снігові опади у нашому регіоні ми дізналися з прогнозу погоди, тому були готові до можливої негоди. Але снігу випало не дуже багато, тому додаткової допомоги ми не потребували. Я особисто вранці слідкував за тим, чи буде підвіз дітей до навчального закладу, адже діти з села Ріжки їздять до Озерянківської школи. Все відбулося за планом. А взагалі, на допомогу у боротьбі снігових наметів завжди відгукуються місцеві підприємці: Володимир Когут, ТОВ «Троянівське», Бердичівська солодова компанія.

Олена Безшкура, в.о. Луківського старости Станишівської ОТГ:

-Від значної кількості снігу ми не потерпаємо. У нас все розчищено. Допомогу надають ТОВ «Млинище», яке забезпечує технікою для прибирання доріг.
Єдиною проблемою, бідою для місцевої сім’ї є вчорашня пожежа. Згорів будинок. Дуже довго чекали на прибуття рятувальників, більше 20 хвилин. За цей час будівля згоріла вщент. Пожежні машини у поганому стані, зношені, старі. Добре, що людей вдалося евакуювати, ніхто з них не постраждав. Причина поки що невідома, проте можу сказати з упевненістю, люди тут проживали благополучні. Ось така біда спіткала нас.

Михайло Яромов, Садківський сільський голова:

-Стан доріг задовільний. Снігу мало. Проте ми все одно проводимо розчистку. Для цього у комунальному підприємстві при Садківській сільській раді наявний трактор. Місяць тому, коли була важка погодна ситуація, наша сільська рада одна з найперших по Житомирському району змогла впоратися зі сніговими заметами.

Підготувала Світлана Яременко

На фото: розчистка від снігу в центрі села Садки.
Знімок Альони Денисюк

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...