» » Утисками свободи слова режимом Порошенка вже стурбована й Європа


Утисками свободи слова режимом Порошенка вже стурбована й Європа

17-01-2018, 12:25
Переглядів 210
Утисками свободи слова режимом  Порошенка вже стурбована й Європа
Рада Європи стурбована справою українських блогерів Дмитра Васильця і Євгена Тимоніна, яких засудили на дев'ять років за сепаратизм.
Інформація про справу блогерів з'явилася на сайті Ради Європи в розділі "Свобода преси".


Зокрема, справі присвоєно перший рівень важливості, а джерелом загрози визначено державу.

За інформацією повідомлення, Васильця і Тимоніна засуджено нібито за допомогу в ретрансляції контенту з сепаратистського телеканалу "Новоросія" на "YouTube".

Як відомо, у вересні 2017 року Бердичівський міський районний суд Житомирської області присудив журналістам Дмитру Васильцю і Євгену Тимоніну, обвинуваченим в державній зраді і фінансуванні тероризму, по дев'ять років позбавлення волі.
Постанова суду врахувала ті два роки, які українські блогери провели у в'язниці від початку справи - у 2015 році.

За кілька днів до обміну полоненими, що відбувся 27 грудня, адвокат засуджених Андрій Портнов зазначив, що його підзахисні погодилися на внесення у списки для обміну з так званими "ДНР" та "ЛНР".

Однак 21 грудня, під час розгляду їхньої справи в суді блогери відмовилися від обміну. За їхніми словами, на подібні висловлювання їх спровокували українські силові структури, які тиснули на них.

Як відомо, особливо відзначається у боротьбі з громадянами, що мають альтернативну до правлячого режиму думку, Житомирське управління СБУ. Це на їхній совісті ув’язнення всесвітньо відомих політичних в’язнів Васильця, Тімоніна, Муравицького, це з їхньої подачі місцеві “національно-свідомі” “ахтивисти” сталінського гатунку строчать доноси на житомирських журналістів Івановського, Фореста, Мороза, Гожого та ін.

Ганьба пристосуванцям-тимчасовцям, які після зміни антинародної влади будуть “співати зовсім інші пісні”!

Антон Сріблястий
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...