» » Житомирська РДА: перша у 2018 році розширена апаратна нарада


Житомирська РДА: перша у 2018 році розширена апаратна нарада

16-01-2018, 16:25
Переглядів 406
Житомирська РДА: перша у 2018 році розширена апаратна нарада
15 січня поточного року голова райдержадміністрації С.М. Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

На початку наради завідувач юридичним сектором апарату райдержадміністрації Л.Б. Мошківський ознайомив присутніх з найновішими та найсуттєвішими змінами у діяльності судової гілки влади в Україні, та, зокрема, відповідних змін стосовно Житомирського району, а також надав низку роз’яснень щодо прикладних аспектів діяльності новосформованих судів, ставок судового збору, практики стосунків сторін з адвокатами тощо.

Начальник відділу освіти адміністрації С.О. Давиденко поінформувала присутніх щодо ходу створення в районі інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ), підготовки до експлуатації приміщення даного закладу, розробки та прийняття штатного розпису, відбору та призначення його керівництва. Після завершення обговорення даного питання С.Давиденко було доручено активізувати роботу щодо введення в дію ІРЦ. Також начальник відділу освіти отримала доручення від С.Микитюка терміново вивчити та проаналізувати реальну потребу загальноосвітніх навчальних закладів району в коштах для здійснення заходів щодо забезпечення пожежної безпеки та на основі такого аналізу замовити відповідну проектно-кошторисну документацію.

З детальною інформацією щодо ходу підготовки до створення в районі некомерційного комунального підприємства з надання первинної медико-санітарної допомоги, інформатизації робочих місць медичних працівників та стан співпраці з даного питання з місцевими радами, з якою учасників наради ознайомив головний лікар Центру надання первинної медико-санітарної допомоги району Г.В. Горбенко. Голову адміністрації та присутніх на нараді депутатів районної ради зацікавив стан забезпечення місцевих лікувальних закладів, які входитимуть до створюваного підприємства, сучасною комп’ютерною технікою та реальні строки підключення їх до мережі Internet, принципи фінансування та співфінансування лікарських амбулаторій та ряд інших важливих питань.

Заступник начальника управління фінансів РДА Л.М. Шмакова висвітлила хід формування зведеного бюджету району на 2018 рік та отримала доручення проаналізувати і доповісти про стан співпраці з виконкомами місцевих рад у частині коригування бюджетів відповідно до загальнорайонних пріоритетів.
Головний спеціаліст відділу культури та туризму РДА Д.І. Нечипорук прозвітував щодо виконання доручення голови адміністрації Сергія Микитюка стосовно відновлення опалення районного будинку культури у с.Сінгури.

Начальник центру надання адміністративних послуг РДА І.А. Палій поділився своїми пропозиціями щодо практичних можливостей організації ЦНАПом надання додаткових послуг населенню, зокрема, започаткування прийому громадян державними реєстраторами безпосередньо у приміщенні Центру.

Л.І. Вакулюк, начальник управління праці та соціального захисту населення адміністрації, повідомила про фактичний стан забезпечення у 2018 році права на пільгове превезення відповідних категорій населення та надала інформацію щодо здійснення компенсаційних виплат громадянам району по окремих видах пільг. За результатами обговорення даного питання Л.І. Вакулюк отримала доручення голови РДА щодо посилення співпраці з сільськими радами, ОТГ та селищною радою з метою поліпшення пільгового забезпечення, а також отримала доручення надати для оприлюднення детальну інформацію щодо нових штрафних санкцій за порушення трудового законодавства в цілому і стосовно невиплат заробітної платні зокрема.

На завершення апаратної наради начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Ф.В. Янев довів до відома присутніх дані щодо стану погашення заборгованості за спожиті енергоносії населенням району та житлово-комунальними підприємствами та отримав доручення голови адміністрації щодо вжиття конкретних кроків для покращення зазначених розрахунків.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...