» » “Людина 2017 року” - Михайло ЯРОМОВ


“Людина 2017 року” - Михайло ЯРОМОВ

6-01-2018, 07:32
Переглядів 708
“Людина 2017 року” - Михайло ЯРОМОВ
“Людина 2017 року Житомирського району” - Яромов Михайло Валентинович, Садківський сільський голова.

От і завершився 2017 рік. Для кожного з нас він був по-різному цікавим й безликим, добрим і поганим, щедрим і скупим, але він був бурхливим на події, в тому числі й на теренах Житомирського району. А тому настав час підвести його підсумки.

Редакція газети «Сільське життя», яка вже 78-й рік є літописом району, традиційно дає журналістську оцінку подіям року, що минув. Попереду оголошення переможців у номінаціях конкурсу “Гордість Житомирського району 2017 року”, а зараз ми оголошуємо результати конкурсу “Людина 2017 року Житомирського району”.

Варто зазначити, що протягом минулого року відбулося багато знакових подій. Перш за все, це повернення Житомирського району у кагорту лідерів серед районів області за результатами соціально-економічного розвитку. По-друге, створення ще двох ОТГ з центрами у Глибочиці та Оліївці. По-третє, суттєво поліпшилася матеріальна база закладів освіти, медицини та культури, відбулося покращення стану доріг, освітлення вулиць тощо.

Все це досягнуто спільними зусиллями керівництва та структурних підрозділів райдержадміністрації та райради, депутатів усіх рівнів, очільників громад та громадськості.

Водночас, редакція визнає, що найбільш ефективних результатів під час виконання своїх службових обов’язків досяг Садківський сільський голова Михайло Яромов.

У 2017 році, перш за все, завдяки його зусиллям, у Садках завершено реконструкцію та відновлено роботу дитсадка, відремонтовано дороги, підключено освітлення вулиць, продовжується встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям, постійно прикрашається центр села, а до цього було капітально відремонтовано й відкрито клуб у Вигоді, зрізано старі дерева та розбито новий парк, розчищено водойму, огорожено кладовище тощо.

Тому редакція газети “Сільське життя” визнає Михайла Валентиновича Яромова - “людиною року”, з чим його й щиро вітає. На День журналіста 6 червня, коли ми відзначатимемо кращих людей району, йому буде вручено відповідний диплом.

Також нагадуємо, що на сайті silske.org розпочалося голосування для визначення кращого сільського голови Житомирського району у 2017 році. Кожен з наших читачів має можливість взяти участь у визначенні кращого очільника громади.

Редакція газети "Сільське життя"


“Людина 2017 року” - Михайло ЯРОМОВ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...