» » Тетерівка: як насправді «вітає» зразкова ОТГ…


Тетерівка: як насправді «вітає» зразкова ОТГ…

4-01-2018, 17:01
Переглядів 230
Тетерівка: як насправді  «вітає» зразкова ОТГ…
Перше відрядження у новому році мені дісталося до села Тетерівка, а саме, до Тетерівського дошкільного навчального закладу «Берізка».

Початок поїздки виявився досить приємним: не довелося довго чекати на маршрутку, усміхнений водій, у салоні вільні місця. А ще і табличка на вікні з надписом «На замовлення». Посмішка з’явилася сама собою. Досить швидко дісталася потрібної мені зупинки. Піднесеного настрою додала конструкція при в’їзді до центру села, вся така різнокольорова, зі словами «Тетерівська об’єднана територіальна громада Вітає Вас!». На фоні похмурого дня вона яскраво виділялася. І на цьому крапка.

10:30 – центр села – ні душі. Проходжу повз школу – те саме. «Канікули, мабуть», - згадала я. Озирнувшись навколо, я і гадки не мала, в який бік мені прямувати, адже жодного пізнавального знаку про місце розташування дитячого садочка не було. Пішла навпростець. І тут настрій одразу зник. Декілька метрів від траси почалася вулиця, здається, Лесі Українки. Такої багнюки я давно не бачила. Вірніше, не бачила я навіть тієї дороги – суцільне кількаметрове болото. Але ж у мене завдання: мушу віднайти дитсадок, як би там не було.

Довелося згадати уроки фізкультури: ходіння по огорожі, розтяжка, шпагат, стрибки в довжину і навіть, місцями, у висоту. Подолавши бруднющий бар’єр, не впізнала свого взуття: по кісточки в багнюці. Іду далі. Знов немає ні вивіски, ні людей. Навмання. Прохожу вулицю Жовтневу, далі десь звернула на 1-го Травня, ще якась вулиця. Людей-таки нема, щоб хоч в когось спитати. Мусила дзвонити завідуючій садочка, яка, як навігатор, провела мене по телефону.

Повертаючись назад з виконаним завданням, пішла іншою дорогою, яка є коротшою і яку мені порадили в дошкільному закладі. Вона виявилася теж у ямах і калюжах, на жаль.

Я йшла і думала: «Як з таким взуттям, мене впустить до салону водій маршрутки?». Для мене історія закінчилася добре. Але місцеві мешканці щодня такими «дорогами» водять до садочка своїх маленьких діток. Потім повертаються цим же шляхом додому чи на роботу, а ввечері йдуть забирати своїх малюків. Це знущання над людьми!

Єдине, що відповідало напису «Вітаємо Вас!», це колектив Тетерівської «Берізки». Вони з радістю прийняли гостя, нагріли кавою і розповіли про свій заклад.

Світлана Яременко
«Сільське життя»

[center]Тетерівка: як насправді  «вітає» зразкова ОТГ…

Тетерівка: як насправді  «вітає» зразкова ОТГ…
Тетерівка: як насправді  «вітає» зразкова ОТГ…
Тетерівка: як насправді  «вітає» зразкова ОТГ…
Тетерівка: як насправді  «вітає» зразкова ОТГ…
Тетерівка: як насправді  «вітає» зразкова ОТГ…[/center]
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...