» » З Новим 2018 роком!


З Новим 2018 роком!

1-01-2018, 07:43
Переглядів 112
З Новим 2018 роком!
Дорогі жителі Житомирського району!


Щиро та сердечно вітаю усіх вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

За кілька днів відійде в історію 2017 рік. Рік неоднозначний та складний, але, водночас, багатий на здобутки й події. Маємо бути певними, що будь-які труднощі є плинними. Ми - сильний, талановитий і працьовитий народ, який, об'єднавшись навколо єдиних національних і суспільних цінностей, збудує могутню та процвітаючу Україну.

Ми живемо в найкрасивішій країні, ми любимо її і прагнемо звичайного людського щастя, кращого майбутнього для наших дітей, процвітання народу України й добросусідських стосунків з усіма державами світу. Ми маємо поважати один одного й берегти безцінні дари — життя й мир на нашій неповторній у безкрайньому Всесвіті планеті.

Тож давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Нехай прекрасні зимові свята принесуть нам спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичу усім міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Гарного вам настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача! Вірних вам друзів та близьких людей поруч!

Нехай прийдешній рік виправдає наші самі добрі надії і прагнення, принесе довгоочікуваний мир на нашу рідну землю.

Бажаю всім Божого благословення, оптимізму, здійснення усіх мрій і сподівань!

Веселих свят!

З повагою -

голова Житомирської райдержадміністрації С.М. МикитюкПрийміть наші найщиріші вітання з Новим роком!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим.

Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та їх реалізацій. Ми плідно трудилися разом – влада та громада – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти району – процвітаючими та затишними.

Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік принесе довгоочікуваний мир, достаток, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні, увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім'ї, додасть міцного здоров'я та удачі.

Бажаю від усієї душі миру, великих справ та доброї вдачі, міцного здоров'я та щирої любові, неймовірного щастя та здійснення бажаної мрії, яскравих емоцій та досягнення завітної мріїї, вірних і чудових друзів та люблячих близьких.

Зі святом вас!

Від імені депутатів
Голова Житомирської районної ради С.Г. Крутій
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...