» » Житомиряни відзначили 74-ту річницю визволення Житомира


Житомиряни відзначили 74-ту річницю визволення Житомира

30-12-2017, 06:16
Переглядів 185
Житомиряни відзначили 74-ту річницю визволення Житомира
29 грудня житомиряни зібралися на майдані Перемоги, щоб відзначити 74-ту річницю визволення міста Житомир від військ німецько-нацистської армії Гітлера. У руках вони тримали квіти, портрети радянських військових, державні прапори України та червоні прапори.

Під час мітингу люди згадували про Радянський союз, боротьбу «проти фашистів» та про річницю визволення Житомир від гітлерівських військ.

«Я думаю, що це один із святих днів для нашого міста Житомира, для нашої громади. Не за горами 31 грудня – день, роковини визволення Житомира від німецько-фашистських окупантів. Я думаю, що цей день має у кожного викликати не тільки пам’ять, але й гордість за тих, яких, на превеликий жаль, вже немає поруч із нами. Тому сьогодні вклонились, як і кожного року це робимо, поклали квіти, згадали, привітали один одного. Бо, як я казав на мітингу, пам’ять – це рідна сестра совісті», - сказав Микола Тимошенко.

За словами Миколи Тимошенка, мітингарі виконують закон про декомунізацію, однак не можуть відмовитись від своїх переконань. Саме тому під час мітингу можна було побачити червоні прапори, на яких була заклеєна радянська символіка.

«Прапор перемоги не може викликати подвійного трактування, або подвійного сприйняття. А ми, на жаль, не дозволяємо собі порушення закону. Те, на що у цьому запитанні пробували натякнути. Ми виконуємо. Нам дуже боляче, бо витравлюють із нашої душі, із наших переконань, те святе, чим пишалось чимало поколінь. Ми не допускаємо того, чого немає на прапорі і ви цього не побачили. А червоний прапор подвійного трактування викликати не може. Він з нами був, він є і буде», - сказав Микола Тимошенко.

Завершуючи мітинг, люди поклали квіти до пам’ятника радянським воїнам.

Ні міський голова бізнемен і колишній радянський танкіст Сухомлин, який знеславив "бандеризацією" Житомир, ні губернатор Гундич, на дану акцію не прийшли. Мабуть, ці порошенківці шкодують, що у грудні 1943 року Червона Армія звільнила Житомир від нацистської окупації? І саме тому прославляють неонацизм?

ДОВІДКА.

Тимошенко Микола Михайлович – політик, громадський діяч, депутат Житомирської обласної ради, директор Житомирського агротехнічного коледжу

Народився 27 квітня 1958 року в багатодітній сім'ї на Житомирщині. У 1976 році вступив до Житомирського сільськогосподарського інституту, по закінченню якого отримав спеціальність вченого-агронома.
Житомиряни відзначили 74-ту річницю визволення Житомира

У 1999 році закінчив Державну агроекологічну академію за фахом економіст-бухгалтер. Працював на Житомирщині головним агрономом колгоспу-мільйонера імені Тельмана в селі Піщаниця та першим секретарем Овруцького райкому комсомолу. У 1984-1986 роках Голова правління колгоспу-мільйонера "Україна" на Житомирщині.

В листопаді 1986 року обраний першим секретарем Житомирського обкому комсомолу. Потім півтора десятка років очолював найбільші в Україні навчальні заклади по підготовці фахівців для сільського господарства ПТУ 15 та Житомирський агротехнічний коледж.

Народний депутат України шостого скликання. Голова підкомітету з питань реформування агропромислового комплексу, розвитку науки та освіти Комітету Верховної ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Член міжпарламентської комісії зі співпраці Верховної Ради України та Національних Зборів Республіки Білорусь. Член Виконавчого комітету національної групи в Міжпарламентському Союзі.

З липня 2008 року квітень 2010 року очолював Державний комітет лісового господарства України. Під його керівництвом, вперше за роки незалежної України в 2009 році було посаджено 100 тис. га лісу.

У 2010-2012 роках – начальник Житомирської митниці.

Перший секретар Житомирського обкому Комуністичної партії України. Державний службовець 1 рангу.

Заслужений працівник освіти України кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Житомирського агроекологічного університету.
Відзначений вищими нагородами Української Православної церкви, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...