» » Привітання депутата Миколи Приставського з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!


Привітання депутата Миколи Приставського з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

30-12-2017, 05:37
Переглядів 786
Привітання депутата Миколи Приставського з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Привітання депутата Миколи Приставського з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Із настанням нового року в наше життя вихором вриваються нові мрії, нові плани і нові перемоги. Кожен день відкриває для нас можливості, які зі швидкістю вітру втілюються у життя. Саме зараз у нас з вами є всі підстави для того, щоб з великою впевненістю зробити крок у новий рік та нове життя.

Переконаний, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій у нашій державі.

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Від щирого серця бажаю, щоб у 2018 році всі ваші досягнення зросли багаторазово, щоб усі задуми втілились у життя і змінили його на краще! Нехай кожен день буде наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Нехай Різдвяна зірка принесе у ваші домівки добро і благоденство, осяє радістю серце і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю. Хай життєві труднощі оминають вашу родину, натомість у ній завжди панують мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!

З повагою,
аспірант, депутат Житомирської районної ради
Микола ПРИСТАВСЬКИЙ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...