» » Про “ідеологічну диверсію” в Озерненській гімназії


Про “ідеологічну диверсію” в Озерненській гімназії

26-12-2017, 04:31
Переглядів 253
Про “ідеологічну диверсію”  в Озерненській гімназії


У гімназії військового містечка Озерне, де, як відомо, проживає багато ветеранів Радянської Армії, оскільки вони служили у авіаційних частинах колись могутнього військового аеродрому, на батьківських зборах розгорівся справжній скандал: дружина командира гарнізону звинуватила вчителя музики в нав’язуванні смаків дітям і в наклепі на адресу українських зірок Ані Лорак і Таїсії Повалій, які, як відомо, ставляться вкрай негативно до правлячого в Україні олігархічно-корупційного режиму.

Крім того, дружина українського офіцера обурилася тим, що з телеекранів “ллється багато бруду на Росію”.


Звичайно, таке публічне ставлення до правлячого режиму зі сторони дружини командира військового гарнізону викликало негативну реакцію у Міністерстві оборони, яке повністю підпорядковане Адміністрації Порошенка, яке, як відомо, знаходиться у будівлі, де за радянських часів розміщувався Центральний Комітет Комуністичної партії України - головний ідеологічний центр тодішньої української держави. Хоч часи й змінилися, але не змінилися методи роботи сучасних нео-більшовиків при владі, які натягнули на себе бандерівські “ряси” та змінили ідеологічні постулати.

Так, раніше головним нашим ворогом були США, а найріднішим братом - Росія. Зараз все навпаки. Бандерівців колись вважали нацистськими прихвоснями, а зараз - національними героями. Так само, як більшовики сто років тому нинішні “національно-свідомі” “патріоти” скидають пам’ятники, перейменовують вулиці, переписують історію, вказують ЗМІ, що і як писати та повідомляти.

Різниця між більшовиками та нинішніми “національно-свідомими” нео-більшовиками лише у тому, що у радянські часи всі ми працювали на наш єдиний бюджет, який витрачався на соціальні потреби людей, а зараз все розкрадається та вивозиться в оффшори олігархами. Коли було краще - судити кожному персонально. Тільки той, хто пожив у радянські часи, при всіх недоліках тієї системи, все ж віддають їй перевагу, оскільки бачать у що перетворено колись процвітаючу та могутню Україну за роки “незалежності” - а, вірніше, повної колоніальної залежності від американських пройдисвітів, які також є маріонетками світового сіонізму.

Але повернемося до Озерненської гімназії, яку поки що очолює колишній депутат-регіонал А.Власюк, оскільки саме там сталася, як казали колись комуністичні ідеологи, “ідеологічна диверсія”.

Так от, після того, як командир військового гарнізона за “антиукраїнські” національно-НЕсвідомі висловлювання дружини отримав “по шапці” від міністерства оборони, він вплинув на свою “другу половину” з тим, щоб вона, як у сталінські часи, “публічно покаялася”.
Саме тому на місцевих інтернет-сайтах з’явилася наступна інформація:

Дружина командира гарнізону Озерне на Житомирщині, яка була присутня на скандальних батьківських зборах у місцевій гімназії, спростувала звинувачення на свою адресу.

Про це повідомили в адміністрації Озерненської гімназії.

“Причиною конфлікту стало неправильне трактування її слів під час дискусії між учителями і батьками”, - йдеться у повідомленні.

За словами дружини командира військового гарнізону, ситуація виявилась такою через те, що їй не дали договорити її думку до кінця. Крім того, вона запевнила, що вільно володіє українською мовою.

Та й дійсно, як могла сказати таке “національно-свідома” українська жінка, ахтивістка, комсомолка, спортсменка? Хіба вона не дивиться провладні телеканали, які чітко вказують, що треба говорити про Росію у вільній демократичній з повною свободою слова Україні?

Хто забув, нагадуємо, що мають писати і говорити “вільні” українські ЗМІ, а також “патріоти”, вирощені американськими фондами: Росія-агресор; у всіх негативах в державі варто “шукати російський слід”, а всіх супротивників режиму американських лакеїв називати “рукою Путіна”, “пропагандистами Кремля”, “агентами ФСБ” тощо.

Все це чітко прописано у “темниках” з адміністрації Порошенка. Колись засуджували “темники” від Януковича, а, дорвавшись до “корита” влади, самі використовують ще більші “удавки” для ЗМІ та громадян, щоб якомога довше протриматися біля годівниці.

Тож у скандалі в Озерненській гімназії потрібно терміново шукати “російський слід”. А як же інакше? Бо ж в “демократичній” Україні не може бути думки, що протирічить ідеологічним настановам з Вашінгтона. Колоніальний статус зобов’язує.

"Сільське життя"
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...