» » Що є актуальним для Житомирського району?


Що є актуальним для Житомирського району?

12-12-2017, 08:59
Переглядів 479
Що є актуальним для Житомирського району?
11 грудня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та представниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Першим було розглянуто питання щодо впровадження та реалізації нових соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадянам Житомирського району. З даного питання виступив директор Терцентру Олександр Мельник.

Про зміни в трудовому законодавстві, зокрема про порядок оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, доповіла завідувач сектору з питань персоналу апарату РДА Наталія Баньківська.

У свою чергу начальник ЦНАП Ігор Палій поінформував присутніх про стан готовності очолюваної ним установи до надання послуг з виготовлення ІД-карток та біометричних закордонних паспортів, а завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Іна Мирна доповіла про роботу в частині облаштування у районі нових спортивних майданчиків.

Про стан надання мешканцям району субсидій та стан розгляду звернень громадян з цього питання присутніх поінформувала начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк.

Поговорили на нараді й про проблемні питання в галузі освіти: про проведення ремонтних робіт в ЗОШ с. Черемошне; про придбання інтерактивних дощок для Озерненської та Новогуйвинської гімназій; про створення інклюзивно-ресурсного центру та роботу районного методичного кабінету, а також про співфінансування їх діяльності об’єднаними територіальними громадами.

Було розглянуто й питання щодо закінчення ремонтних робіт в закладах медицини первинного рівня та про встановлення й облаштування модульних приміщень під ФАП в с. Іванківці та с. Глибочок.

Також було заслухано інформацію начальника служби у справах дітей РДА Антоніни Черняк про придбання житла для створення дитячого будинку сімейного типу у с. Буки.

На завершення наради начальник управління фінансів РДА Наталія Ходоровська ознайомила її учасників із поточним станом справ у процесі формування місцевих бюджетів.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...