» » Китайці побудують об'їзну дорогу


Китайці побудують об'їзну дорогу

11-12-2017, 07:06
Переглядів 451
Китайці побудують  об'їзну дорогу
28 листопада Держагентство автомобільних доріг України "Укравтодор" і китайська державна компанія Sinohydro Corporation Limited уклали в Києві контракт на реконструкцію об'їзної дороги навколо Житомира, яка є важливою ділянкою траси міжнародного значення М-06 , що з'єднує українську столицю з угорським кордоном - повідомляє газета "Женьмінь Жибао" (Китай).

"Буквально місяць тому ми підписали перший контракт на реконструкцію і капітальний ремонт доріг з однією з китайських компаній. А сьогодні ми робимо висновок наступний контракт з відомою компанією Sinohydro. Ми вважаємо вас посланниками Китаю на українському ринку", - заявив в.о. глави "Укравтодору" Славомир Новак на церемонії підписання договору.

Згідно з цим документом, Sinohydro, що отримала право на реалізацію інфраструктурного проекту в Україні за підсумками відкритого тендеру, зобов'язується реконструювати 22,3 км об'їзної дороги навколо Житомира, збільшивши кількість смуг з двох до чотирьох, реконструювати міст через річку Кам'янка, побудувати або відремонтувати чотири транспортні розв'язки , звести два пішохідні мости, а також обладнати трасу системами освітлення та засобами забезпечення безпеки дорожнього руху. Все це дозволить значно розширити пропускну здатність М-06 і збільшити транзитні потоки через територію України.

Будівельні роботи, імовірно, розпочнуться в перших місяцях 2018 року і триватимуть близько двох років. При цьому фінансування цього проекту, загальною вартістю близько 42,3 млн. євро, буде здійснюватися за рахунок залучення кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

У той же самий час віце-президент Powerсhina International Group Ltd, материнської компанії Sinohydro, Сюн Лісіна, виступаючи на заході, заявив про те, що ремонт автотраси М-06 є лише першим кроком на шляху співпраці Sinohydro з Україною. "Це не поодинокий проект, а тільки початок. Ми сподіваємося, що український ринок стане важливою частиною нашої діяльності за кордоном", - зазначив він.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...