» » Як американська наймичка знищує нашу медицину


Як американська наймичка знищує нашу медицину

27-11-2017, 12:08
Переглядів 617
Як американська наймичка  знищує нашу медицину
Міністерство охорони здоров'я України (яке незаконно Порошенко поставив очолювати з приставкою “виконуюча обов'язки міністра” американську наймичку Супрун, яка жодного дня не працювала в українській медицині і абсолютно не знає, що це таке) повідомило, що лікарів приберуть зі швидкої в найближчі місяці, а температура чи тиск більше не буде причиною для виїзду на виклик.

Фельдшерів, яких вже скасували МОЗ в Україні відправлятимуть на чотиритижневі курси. Після завершення навчання, вони повернуться до роботи в Швидку, але вже як парамедики. При цьому, лікаря в бригаді вже не буде.

У той же час, МОЗ обіцяє, що викликів стане менше, лише на екстрені випадки «коли життя дійсно під загрозою або на аварії». Куди подінуть лікарів, поки не повідомляють, але декілька місяців тому МОЗ обіцяло перевести кожного з них до відділень інтенсивної терапії.

Наказом від 26 жовтня 2017 року N 1542 було скасовано професію «фельдшер медицини невідкладних станів».

Де хто з фельдшерів вже готові піти з професії, адже бояться роботи парамедиком у реформованій швидкій. Пояснюють такі рішення тим, що весь їх протокол складається з того, щоб підтримувати життя під час транспортування хворого до лікарні. Працювати без лікарів не бажають, адже підвищується відповідальність, а інколи досвіду для особливо важких хворих чи поранених просто не вистачає. Також відмічають, що далеко не всі швидкі оснащені всім необхідним обладнанням.

У свою чергу, МОЗ бажає привчити українців звертатись до своїх сімейних лікарів, а не в швидку.

«В Україні надзвичайно багато непрофільних викликів. З цим треба боротись і вже давно. З болячками чи високою температурою пацієнт має звертатись до свого сімейного лікаря», - говорить в.о. міністра Уляна Супрун.

При цьому американська дебілка, яка приїхала з-за океану, щоб остаточно знищити нашу медицину та посилити сучасний геноцид українців, навіть не уявляє, що меле.

Так, згідно наказу МОЗ України „Про організацію роботи підрозділів сімейної медицини” число жителів на 1 сімейного лікаря в містах має становити 1500 осіб і 1200 – в сільській місцевості. Радіус обслуговування в містах – 2-2,5 км, на селі – 5-7 км. Для лікарів сімейної практики встановлюється 38-годинне навантаження на тиждень (6,5 годин на день за шестиденного робочого тижня).

Так от, якщо взяти, що за цією нормою лікар на селі має обслуговувати територію розміром 14х14 кілометрів і мати 1200 чоловік обслуговуючого населення, то чи довго він протягне, особливо у часи посилення вірусних інфекцій, з таким навантаженням, коли, як зараз, пацієнтів не будуть обслуговувати бригади “швидких” а ФАПи з фельдшерами просто закриють ці “реформатори”?

Ще на один аспект варто звернути увагу: сімейний лікар працюватиме лише 6,5 годин з 24-х на добу чи 38 годин з 168-ми на тиждень. А в інші 17,5 годин на добу чи 130 годин на тиждень - хто буде надавати медичну допомогу хворим? Чи - нехай помирають, бо для цього й проводиться “реформа” медицини нинішніми виродками при владі?

Це - просто жах. До такого геноциду не додумався навіть товариш Сталін, якого так поносять нинішні “свідомі патріоти”, але які “не помічають” того, що витворяє з народом нинішній режим за командою з Вашінгтона, оскільки вирощені, утримуються і відробляють долляри з американських фондів.

Ось до яких все більш сумних наслідків призводить пристосуванство українців під усі влади, замість того, щоб твердою рукою контролювати діяльність цієї влади та рішуче боротися за свої права і свободи. То ж чи має право у 21 сторіччі на існування “європейська держава”, яка цілеспрямовано знищує своїх громадян - питання риторичне.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...