» » Степан Гавриш: Європа вже готується до розпаду України


Степан Гавриш: Європа вже готується до розпаду України

15-11-2017, 12:40
Переглядів 1244
Степан Гавриш: Європа вже готується до розпаду України
Колишній заступник секретаря Радбезу України Степан Гавриш заявив, що сусідні до України країни вже готуються до розпаду Незалежної і дрейфу до відокремлення певних територій.

В ефірі телеканалу NewsOne Степан Гавриш в бесіді з ведучими однієї з популярних програм вказав на те, що в Європі вже щосили готуються до розпаду України. Як пояснив екс-заступник секретаря Радбезу Незалежної та віце-спікер ВРУ, і поляки, і румуни, і угорці тільки і чекають, поки автономізація і федералізація України призведуть до дрейфу окремих регіонів і територій.

Так фахівець заявив, що Донбас, цілком можливо, слідом за Кримом приєднається до Росії, Польща і Угорщина отримають інші області. Як запевнив Степан Гавриш, в оточенні Петра Порошенко вже без сорому обговорюють, що Крим "вже не потрібен", та й Донбас теж. За словами гостя програми, Київ насправді вже не робить нічого, щоб повернути території на південному сході країни.

Колишній заступник секретаря Радбезу України висловив думку, що зараз тенденції з приводу відмови від Криму і Донбасу вже перетворилися в політику. Сьогодні в Києві вже немає істерії з приводу повернення територій, оскільки і без цього проблем в країні більш ніж достатньо.

Експерт висловив надію, що в Донбас прийдуть миротворці, які й зможуть надовго заморозити увесь цей конфлікт. Як пояснив Степан Гавриш, багато хто вже просто чекають створення автономій, які вирішать проблеми. За словами колишнього представника Радбезу, незабаром замість єдиної України можуть виникнути Галицька народна республіка, Закарпатська та багато інших. Він пояснив, що європейці усвідомлюють можливість такого розвитку подій, і в київських кулуарах це обговорюють досить часто.

До речі, в ході опитування під час передачі, 95% телеглядачів назвали саме українських політиків винними у загостренні польсько-українських відносин.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...