» » Денишівській школі - 120 років!


Денишівській школі - 120 років!

14-11-2017, 17:22
Переглядів 755
Денишівській школі - 120 років!
Школа – це Вічність. Це мудра, втомлена, але завжди усміхнена Вічність, що дивиться на нас очима вчителів та друзів, очима незгасної любові, доброти. Світліше стає серед невпинного бігу буднів, невідкладних справ, коли знаєш, що у рідному селі, серед змужнілих роками ровесників, малиново зоріють неповторні юнацькі спомини і ясніють вікна рідної школи, кличуть трепетною піснею далекого шкільного дзвоника.

Осіннього світлого, сонячного дня 10 листопада в родинному сонцеколі у Денишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г. Бондарчука на ювілей школи зібрались учні, учителі, батьки, випускники, гості. Школі виповнилось 120 років.

По-святковому прибране шкільне подвір’я, коридори, класи, актова зала. Усюди квіти, музика, усмішки, вітання.

На урочисту лінійку зібрались учні, вчителі, батьки. Із вітальним словом до присутніх звертається директор школи Шанюк М.П., голова батьківського комітету Курильчук О.В. Батьки приготували для дітей солодкі подарунки. Під веселу, гомінку пісню в небо злітають кульки. Це не просто кульки, це – дитячі мрії жити в мирі, навчатись, веселитись, бути просто щасливими!

Цього ж дня відбулась науково-практична конференція на базі шкільного музею. У 1997 році з нагоди 100-річного ювілею школі було присвоєно ім’я випускника школи, академіка Володимира Гавриловича Бондарчука, а також почав працювати меморіально-мінералогічний музей В.Г. Бондарчука. У роботі конференції взяли участь провідні спеціалісти Житомирського обласного центру туризму і краєзнавства, ініціатор створення музею, тоді директор школи, Зуб Анатолій Михайлович, екскурсоводи, племінниця В.Г. Бондарчука Масюк Неля Яківна.

У програмі відзначення 120-річчя школи був також святковий концерт за участю дітей, батьків, учителів. Дзвінка дитяча пісня перепліталась із задушевними спогадами учителів-пенсіонерів, повертали у дитинство розповіді випускників про шкільні роки. Зі словами вітання до присутніх звернулись директор школи Шанюк М.П, голова Тетерівської сільської ради Ільницька В.Ф., начальник відділу освіти Тетерівської сільської ради Весельський В.В., депутат Житомирської районної ради Василь Стах. Свої вітання разом з подарунком педагогічному та учнівсько-батьківському колективу надіслав народний депутат України В.Й. Развадовський.

Щирим словом, запальним танцем вітали з ювілеєм школи колективи Тетерівського дитячого садочка (директор Чорна Л.В.), Тетерівської ЗОШ (директор Самолюк О.М.), Денишівського дитячого садочка (директор Щербатюк І.Ю.), Денишівського реабілітаційного центру (директор Шпак Г.М.). Вітальний лист надіслала депутат Житомирської районної ради Вербило Л.В.

На завершення свята директор школи Шанюк М.П. разом із головою Тетерівської сільської ради Ільницькою В.Ф., продовжуючи традиції славних дідів-прадів українських, во ім’я миру на землі українській, достатку у кожній родині, розділили коровай.

Завершилось свято, але Школа, як і 120 років тому, стоїть і стоятиме на землі, найвища і найсвятіша. Стоїть на вершині тисячоліть і молиться за своїх дітей, за свій народ, якому жити і творити щастя на Землі.

Слова великої подяки народному депутату України В.Й. Развадовському, голові Тетерівської сільської ради В.Ф. Ільницькій, начальнику відділу освіти Тетерівської сільської ради Весельському В.В., директору КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші» В.Б. Жалінському, голові БК школи Курильчук О.В., батькам, учителям, усім, хто завітав на свято до нашої школи.

Денишівській школі - 120 років!
Денишівській школі - 120 років!
Денишівській школі - 120 років!
Денишівській школі - 120 років!
Денишівській школі - 120 років!
Денишівській школі - 120 років!
Денишівській школі - 120 років!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...