Що відбувається у Троянові? » Сільське життя


» » Що відбувається у Троянові?


Що відбувається у Троянові?

10-11-2017, 09:37
Переглядів 284
Що відбувається у Троянові?
Керівники ПСП "Троянівський" заявили про те, що ледь не втратили врожаю кукурудзи, вирощеної на їхньому полі. Як передає сайт ТрембітаІнфо, за словами директора агропідприємства Нодара Георгієва, 31 жовтня 2017 року поліція затримала два комбайна і вантажівки з кукурудзою в полі біля села Троянів в Житомирському районі.

Після цього керівництво "Троянівського" звернулося до представників влади з проханням забезпечити повне і об'єктивне розслідування факту крадіжки врожаю. В агрофірмі впевнені, що до цього причетний Сергій Попов, який, за словами Георгієва, намагається незаконно заволодіти ПСП "Троянівський".

Аграрії Житомирщини закликали місцевий Антирейдерський штаб об'єктивно розібратися в ситуації, що склалася і оцінити дії Сергія Попова.

Директор ПСП "Троянівський" Нодар Георгієв заявив про те, що юристи вже готують скарги в оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель або зерна при Житомирській ОДА на дії Сергія Попова та Руслана Коновала.

"Попов і Коновал намагалися заволодіти вирощеним урожаєм кукурудзи на орендованій моїм підприємством землі. Вони обидва не мають ніякого відношення до ПСП "Троянівський" і тим більше до його врожаю. Ми будемо захищати свої права. Кукурудза, яку намагалися вкрасти, арештована правоохоронцями і передана мені на відповідальне зберігання до з'ясування обставин", - розповів Нодар Георгієв.

"Наші юристи вже готують скаргу в Антирейдерський штаб, щоб там дали оцінку діям Попова і Коновала і допомогли нам вести господарську діяльність на законних підставах", - заявив Георгієв.

comments.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...