» » Хто переміг на виборах в Оліївській ОТГ


Хто переміг на виборах в Оліївській ОТГ

3-11-2017, 15:30
Переглядів 573
Хто переміг на виборах в Оліївській ОТГ

Під час виборів до новоствореної Оліївської ОТГ 29 жовтня претендентів на сільського голову було десятеро, а на 26 мандатів балотувалося 164 кандидата.


Кандидатами на очільника громади зареєструвалися усі нинішні сільські голови сільрад, що ввійшли до ОТГ: Кам’янської (В.Петрук), Оліївської (М.Скок) Житомирського району та Троковицької (Н.Рубан) Черняхівського району. Навіть секретар Оліївської сільради С.Трохимчук.

Серед тих, хто також серйозно працював на виборах голови можна зазначити Романчука та Тищенка.

29 жовтня з 5304 виборців на дільниці в Оліївській ОТГ прийшло 2289, тобто явка склала 43%.

Перемогу здобув нинішній голова Михайло Скок, за якого проголосувало 1074 виборці. На другому місці нинішній сільський голова з Кам’янки В.Петрук, який набрав 658 голосів. Третім з 511 голосами на фініш прийшов О.Романчук. М.Тищенко набрав 361 голос. Інші шість кандидатів на сільського голову набрали значно менше голосів.

На виборчих округах в Оліївці перемогли наступні кандидати:

І.Ковальчук, В.Кравченко, О.Готич, В.Консевич, С.Бекманюк, В.Піоньківський, Й.Кучинський, Б.Ткаченко, Н.Маркеєва, О.Ковальчук, І.Богдан, Р.Стасюк, А.Лисенко, Є.Герасимчук, Г.Галицький, Т.Курінна, В.Городнюк, В.Скоковський, А.Мельниченко, А.Сич, В.Мазко, А.Морозюк, В.Рудик, М.Котвицький, В.Юхимчук.

У виборчому окрузі № 21 відбудеться повторне голосування.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...