» » Житомирська райрада розгляне зняття недоторканності та закон про імпічмент президенту


Житомирська райрада розгляне зняття недоторканності та закон про імпічмент президенту

1-11-2017, 14:41
Переглядів 1397
Житомирська райрада розгляне зняття недоторканності та закон про імпічмент президенту
Розпорядженням голови Житомирської районної ради Крутія С.Г. скликається 14 сесія районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої відбудеться 3 листопада 2017 року. У зв'язку з цим відбулися засідання постійних депутатських комісій райради.

Засідали "бюджетники"


27 жовтня 2017 року відбулося засідання постійної комісії Житомирської районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

У роботі комісії взяли участь: голова комісії Котвицький С.В., заступник голови комісії Шахова О.П., секретар комісії Голік Т.І., члени постійної комісії: Стах В.М., Дєньга В.А., Кліменко В.М., Медведюк О.В., Михайлов А.М., голова районної ради Крутій С.Г., голова райдержадміністрації Микитюк С.М., заступники голови ради та голови райдержадміністрації Білецький О.М., Козарчук М.П., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районний підприємств і установ.

Комісія, відповідно до затвердженого порядку денного, розглянуто 40 питань, основна частина яких за рекомендацією комісії внесена на розгляд пленарного засідання.

Комісією погоджено проекти програм протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Житомирському районі на 2018 рік, по забезпеченню здійснення Житомирською райдержадміністрацією повноважень, визначених законами України та делегованих Житомирською районною радою на 2018-2020 р.р., розвитку архівної справи та утримання комунальної установи "Трудовий архів" Житомирської районної ради на 2018-2020 роки.

Рекомендовано районній раді затвердити Порядок отримання, обліку надходження, зберігання, розподілу, використання благодійних внесків, ведення звітності, здійснення контролю та оприлюднення інформації у сфері благодійної діяльності бюджетних установ і закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розроблений та презентований на двох комісіях районної ради заступником голови комісії з питань освіти Громадської ради при Житомирській облдержадміністрації Ржешніовецьким І.П.

Також комісія погодила: створення Інклюзивно-ресурсного центру Житомирського району та затвердила його Статуту, внесення змін до Статуту комунальної установи "Центральна районна лікарня" районної ради у зв'язку зі зміною її структури; рекомендовано призначити директором комунального підприємства "Центральна районна аптека №118" Житомирської районної ради виконуючу нині обов'язки директора Стретович Н.В.

Комісією погоджено співфінансування у 2018 році трьох проектів, що плануються до фінансування за рахунок Фонду Державного регіонального розвитку: "Незавершене будівництво дитячого садка в с.Кодня Житомирського району - реконструкція під школу", "Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів та перекриття, заміна покрівлі, вікон та зовнішніх дверей) Новогуйвинської гімназії в смт. Новогуйвинське", "Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів та покрівлі, ремонт покрівлі, заміна вікон та зовнішніх дверей) КУ "Центральна районна лікарня".

Членами бюджетної комісії рекомендовано сесії внести зміни до Заходів щодо реалізації Районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки, які передбачають встановлення меморіальних дошок на честь загиблих військовослужбовців під час виконання бойових завдань в зоні АТО не лише у населених пунктах району, а й у місцях їх навчання, служби, роботи.

Погоджено проекти рішень щодо: внесення змін до районної Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки, до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, про затвердження розпоряджень голови районної ради щодо виплат матеріальних допомог, про затвердження передавальних актів щодо передачі майна закладів освіти та закладів охорони здоров'я до комунальної власності Станишівської сільської ради об'єднаної територіальної громади, про надання дозволу на технічне переоснащення внутрішньобудинкових системи опалення, шляхом встановлення лічильників теплової енергії у райвійськкоматі та комунальній установі "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради, про надання дозволу на реконструкцію орендованого комунальною установою "Трудовий архів" районної ради приміщення, про внесення змін до переліку об'єктів нерухомого майна громад сіл, селищ Житомирського району, згідно якого із переліку вилучено об'єкти нерухомого майна, які передані до Станишівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Також комісією рекомендовано передати на баланс управління праці та соціального захисту населення РДА автомобільні шини для використання орендованим у районної ради автомобілем, та надати в довгострокову оренду Житомирському військовому інституту будівлю Гуйвинської школи з приналежними допоміжними будівлями.

До проекту рішення "Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 - 2021 роки" комісією внесено доповнення.
Підтримано проекти рішення: "Про внесення змін у Положення про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району" у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про освіту", яким передбачається призначення керівників загальноосвітніх закладів освіти на вакантні посади шляхом проведення конкурсу на контрактній основі; "Про внесення змін до рішення районної ради від 24.05.2011 р. №108 та затверджених ним Порядку і нормативів відрахування комунальними підприємствами частини прибутку", яким врегульовано положення Порядку і нормативів відрахування комунальними підприємствами частини прибутку відповідно до ст.64 Бюджетного кодексу України та ст. 9 Податкового кодексу України.

Погоджено зміни до програми казначейського обслуговування "Доступне казначейство". Депутатами рекомендовано сесії відмовити Станишівській сільській раді ОТГ щодо безоплатного прийняття документів на зберігання до комунальної установи "Трудовий архів" районної ради, оскільки, відповідно до затверджених розцінок на послуги, дана послуга є платною. Рекомендовано на розгляд сесії проект рішення та розподіл коштів у рамках внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, а також проект рішення щодо затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

Комісією підтримано звернення депутатів Рівненської районної ради щодо скасування депутатської недоторканності підтримано з урахуванням доповнень: ініціювання прийняття Закону України про імпічмент Президента та скасування недоторканності суддів.

Також комісією сформовано Координаційну раду для організації, координації, впровадження та реалізації бюджету участі в Житомирському районі, до складу якої за поданням громад та рекомендацією комісії увійшли: Гончаренко З.Г. - представник від Новогуйвинської селищної ради; Чернуха С. А. - представник від Березівської сільради; Маслов А. А. - представник від Високопічської с/р; Ковальчук Л. В. - представник від Іванівської с/р; Бойчук С. В. - представник від Коднянської с/р; Сіроватський М. Я. - представник від Станишівської с/р ОТГ; Кучер В. М. - представник від Тетерівської с/р ОТГ, представники від Громадської ради при райдержадміністрації: Мерімський Є.Л. та Ходаковський В.С.

Було розглянуто й інші питання.

Зняття недоторканності та закон про імпічмент також підтримано


23 жовтня 2017 року відбулися засідання двох постійних комісій - з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування та з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку.

Участь у засіданнях комісій взяли Крутій С. Г. - голова районної ради, Микитюк С. М. - голова райдержадміністрації, Білецький О. М. - заступник голови районної ради, Козарчук М. П. - заступник голови райдержадміністрації.

На засіданнях комісій депутати опрацьовували питання, що вносяться на розгляд чергової сесії.

Постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування, під головуванням Л. В. Вербило, рекомендувала затвердити проект районної програми по забезпеченню здійснення Житомирською РДА повноважень, визначених законами України та делегованих Житомирською районною радою на 2018-2020 роки, внести зміни до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки та до Програм, прийнятих Житомирською районною радою (у зв'язку зі зміною назв окремих структурних підрозділів Житомирської райдержадміністрації та управлінь Житомирського району, які є виконавцями районних Програм).

Також членами постійної комісії одноголосно було підтримано проект рішення про відмову Станишівській сільській раді об'єднаної територіальної громади у задоволенні звернення щодо безкоштовного прийняття на архівне зберігання до комунальної установи "Трудовий архів" Житомирської районної ради документів, оскільки відповідно до затверджених розцінок на послуги дана послуга є платною.

Депутатами, які входять до складу постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства, були розглянуті всі питання, які входили до порядку денного засідання комісії, та були прийняті по них відповідні рішення.

Окрім того, предметом обговорення членів комісії та присутніх стало питання про хід виконання районної цільової Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Житомирському районі на 2015-2020 роки, оскільки питання регулювання чисельності безпритульних тварин у Житомирському районі потребує кардинального вирішення.

Головою комісії А.В. Давидовим було внесено пропозицію щодо направлення листів до сільських та селищної рад з рекомендацією про виділення коштів для проведення стерилізації безпритульних тварин, а також для того, щоб сільські та селищна ради надавали свої пропозиції для вирішення цього питання, які в подальшому можуть бути реалізовані за рахунок коштів районного бюджету.

Спільними питаннями для двох комісій було розгляд звернення Рівенської районної ради щодо скасування депутатської недоторканості народних депутатів України та звернення щодо вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу. Обидва зверненні були рекомендовані для розгляду на 14 сесії Житомирської районної ради.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...