» » В Оліївці відкрито торговельний комплекс «Ринг»


В Оліївці відкрито торговельний комплекс «Ринг»

1-11-2017, 07:45
Переглядів 972
В Оліївці відкрито торговельний комплекс «Ринг»
У Житомирському районі тривають процеси поступального соціально-економічного розвитку, відкриваються нові підприємства, розширяються вже діючі, створюються додаткові робочі місця.

Останньою з таких подій стало відкриття 27 жовтня в Оліївці, по вул. Івана Сірка, 50, торговельного комплексу «Ринг». Товари для дому, продукти харчування та різноманітні смаколики, атракціони та розваги для дітей – усе це стало ще більш доступним для жителів району та обласного центру. Окрім цього – на сьогодні це ще 70 нових робочих місць.


На площі в 5 гектарів покупці можуть знайти товар на будь-який смак і, що найважливіше, за доступною ціною. Власник комплексу переконаний: необхідність відкриття подібного майданчику, який би об’єднував виробників та підприємців, назрівала вже давно.

«Цього потребувала Житомирська область. Саме такого формату торгівлі. Тому що є дуже багато виробників, у яких немає можливості виставити себе, показати свою якість, можливості продавати, можливості заробити. Якщо подивитися, то це добре і для людей, і для виробників. Слово «Ринг» саме підказує, що конкуренти будуть збивати ціни. Коли ціни знижуються – це реально добре для покупця. Від звичайного роздрібного магазину, який знаходиться в місті, в радіусі кілометра, п'ятисот метрів, різниця в ціні від 30% до 45%. Я думаю, що для покупців це буде цікаво і ми побачимо всіх житомирян тут», - переконаний власник торговельного комплексу «Ринг» Годердзі Кварацхеліа.

Впродовж дня святкового відкриття на житомирян чекали подарунки, розіграші, встановлення рекорду з приготування найдовшого шашлику. Рекорд було зафіксовано спеціальними представниками Книги рекордів України. Закінчилося свято грандіозним гала-концертом.

З Житомира дістатися нового торгового комплексу можна на маршрутному автобусі №10. Більшість житомирян знають цю територію як місце розташування комплексу відпочинку «Золоте руно».

Відтепер навпроти закладу працює і сучасний торговельний комплекс, який складається з крупного гіпермаркету, що об’єднує понад 100 магазинів. Усе це – нові робочі місця.

Асортимент комплексу включатиме найрізноманітнішу продукцію: від хлібобулочних виробів, різних напоїв, ковбасних виробів тощо до пластикових вікон, всього для будівництва, канцтоварів та багато чого іншого.

Для відвідувачів працює зручний паркувальний майданчик та належним чином облаштовані в'їзди та виїзди.

В Оліївці відкрито торговельний комплекс «Ринг»
В Оліївці відкрито торговельний комплекс «Ринг»
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...