» » Секс-скандал у Житомирській ОДА розгоряється


Секс-скандал у Житомирській ОДА розгоряється

31-10-2017, 09:25
Переглядів 2279
Секс-скандал у Житомирській ОДА розгоряється
Уже місяць Житомир обсмоктує "аморальність" заступника голови ОДА Олексія Ясюнецького, якого звинуватили у походеньках наліво. Через це, начебто, місцева влада знаходиться в патовій ситуації

На Житомирщині сталася трагікомічна ситуація, яка, однак, може спричинити серйозні політичні гойдалки на рівні керівництва області. Ще наприкінці вересня у соцмережах з'явилися скріншоти переписки між заступником голови Житомирської ОДА Олексієм Ясюнецьким, депутатом облради від "Самопомочі" Оленою Галагузою та членом Житомирського міського виконкому Вірою Гринишиною, яка засвідчує наявність між ними тривалого "шведського" роману. Галагуза, між іншим, є головою постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань, курує питання моралі...

Переписку з усіма інтимними подробицями у соцмережі виклав такий собі Євгеній Кузнєцов – місцевий громадський діяч. Але повернемося до адюльтеру.

Заради посилення ефекту переписка потрапила у житомирські сайти, на сторінки фігурантів і навіть депутатів Житомирської облради. Це спричинило серйозний скандал, який поки не виліз на загальноукраїнський рівень лише тому, що, як стверджують в Житомирі, голова ОДА Ігор Гундич вже місяць гальмує збори облради. Чудово розуміючи, що на виході отримає феєричний скандал, адже його політичні опоненти зачепляться за цю історію, аби вдарити по команді губернатора. Ясюнецького, який так невдало стрибнув у гречку, називають людиною, близькою до Гундича. Ситуація – не з приємних, але йти на поступки й звільняти протеже – означає показати слабину. А не звільняти - наразитися на жорстку критику.

На рівні обласного центру амурну пригоду обговорюють досить жваво. Дехто навіть жартує про союз влади й опозиції на рівні міста Житомира - БПП і "Самопоміч" знайшли спільну мову.

Що ж робити місцевій владі, аби покласти край скандалу? Як варіант, звернутися до досвіду інших. Зокрема, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков попри опубліковані у ЗМІ світлини еротичного характеру своєї заступниці Анастасії Дєєвої, залишив її на роботі. Потроху скандал зійшов на пси. Щоправда, у тому випадку не було нічого, окрім фотографій напівоголеної чиновниці…

Можна згадати й історію нардепа із "Самопомочі" Андрія Мірошника, який весною 2015 року "спалився" під час листування, в якому планував відпустку на Мальдівах з невідомою жінкою. Депутат у сесійній залі вів переговори про покупку туру на райські острови, вартість якого становив понад 10 тис. євро. Вже наступного дня Мірошник оголосив про відмову від депутатського мандату. Тоді ж у ЗМІ з'явилася інформація, що він переписувався не з коханкою, а з сестрою, утім, в це мало хто повірив.

У випадку з житомирським політичним адюльтером Гундич може обрати будь-який з названих варіантів: публічно захистити підшефного, звільнити його або ж щоб він написав заяву сам. Але протягом місяця робити вигляд, що нічого не трапилося – це найгірший сценарій для нього і його команди.

Секс-скандал у Житомирській ОДА розгоряється
Секс-скандал у Житомирській ОДА розгоряється
Секс-скандал у Житомирській ОДА розгоряється
Секс-скандал у Житомирській ОДА розгоряється


Depo.Влада
Дмитро Качура

Публікація в Журналі Житомира
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...