» » Житомирську райлікарню очолив справжній фахівець


Житомирську райлікарню очолив справжній фахівець

22-10-2017, 09:14
Переглядів 3509
Житомирську райлікарню очолив справжній фахівець
Житомирську Центральну районну лікарню майже два місяці очолює Тарас Дмитрович Собко. Народився на Прикарпатті, проте більшу частину свого життя живе на Житомирщині. Лікар-хірург, сильна і вольова людина. Професіонал, у якому гармонійно поєднуються людяність і порядність з відчуттям обов'язку та великим бажанням рятувати людські життя. Про свої враження від Житомирської районної лікарні та плани на майбутнє розповів Тарас Дмитрович нашому виданню особисто під час зустрічі.


НАША ДОВІДКА.
Тарас Дмитрович Собко народився 14 червня 1964 року на Прикарпатті. Навчався в Івано-Франківському державному медичному інституті, на факультеті лікувальної справи, спеціалізація - хірургія. Після закінчення був направлений працювати на Житомирщину, де пройшов трудовий шлях від хірурга Бердичівської міської лікарні до головного лікаря Пулинської Центральної районної лікарні. З 21 серпня 2017 року рішенням сесії Житомирської районної ради Тарас Дмитрович призначений на посаду Головного лікаря Житомирської Центральної районної лікарні. У 2015-2017 роках перебував у зоні АТО.
Тарас Собко - депутат Житомирської обласної ради сьомого скликання.- Тарасе Дмитровичу, щиро вітаю Вас з обранням на відповідальну посаду, бажаю професійних успіхів у розбудові галузі охорони здоров'я Житомирського району. Дотепер Вам довгий час довелося працювати в інших районах нашої області, тому у Вас є з чим порівнювати і робити певні висновки. Поділіться своїми першими враженнями від нашої районної лікарні.

- Дякую за вітання, намагатимуся докласти максимум зусиль аби зробити довірену мені лікарню найкращою в області. За цей досить короткий час мого перебування на посаді головного лікаря можу сказати наступне: враження стовідсотково позитивні. Чудова матеріально-технічна база, потужний колектив, професійні медичні працівники.

- Протягом свого існування райлікарня пройшла довгий шлях у своєму становленні, нещодавно відзначила своє 60-річчя, досягла значних звершень в лікувальному процесі та зміцненні матеріально-технічної бази. У якому стані ви прийняли її під своє керування?

- Комунальна установа "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради на час мого призначення була і досі залишається у доволі пристойному стані. У своїй структурі вона має стаціонарні та поліклінічне відділення. Показником позитивної динаміки функціонування лікарні є закупівля у 2017 році медичного обладнання, а саме: колоноскоп, апарат штучної вентиляції легень, пральне та комп'ютерне обладнання, автомобіль. То ж, варто подякувати керівництву району, депутатам райради за значну увагу до вирішення медичних питань. Щодо відвідувачів, то з початку року до лікарні звернулося майже 6 тисяч осіб, а в поліклініку - понад 160 тисяч.

- Поділіться, будь ласка, своїми задумами, цілями та планами на найближчий час.

- Гадаю, що нам всім спільно до снаги зробити лікарню конкурентоспроможною на ринку медичних закладів міста і області, щоб люди були задоволені якістю обслуговування, усіма послугами нашої лікарні, зробити заклад багатофункціональним, аби для відвідувачів був якнайширший спектр послуг. А для цього потрібно замінити все застаріле медичне обладнання, залучити до лікарні найкращих фахівців. І це, повірте, буде зроблено.

Так, найближчим часом у нашій установі з'явиться таке необхідне обладнання, як фіброгастродуаденоскоп, за допомогою якого будуть проводитись діагностичні обстеження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. Апарат дає можливість детально обстежити ШКТ, що значно допоможе у встановленні точного діагнозу хворим. А також новий і дуже необхідний апарат УЗД. Таке якісне і сучасне обладнання є досить дорогим, воно коштує близько двох мільйонів гривень. Керівництво району розуміє, наскільки важливі ці апарати для місцевих мешканців, тому спільно з бюджетів районної ради, об'єднаних територіальних громад та деяких сільських рад, будуть виділені кошти на закупівлю цього обладнання.

Крім того, у листопаді поточного року в ЦРЛ відкриється відділення травматології, яке до цього не було окремим, а входило до структури іншого відділення. Воно буде оснащене усією необхідною і сучасною медичною апаратурою та грамотними спеціалістами.

Хочу ще сказати, що для покращення обслуговування громадян та для того, щоб у майбутньому удосконалити роботу лікарні, у нас відкрито "скриньку довіри", де всі охочі мають змогу висловити свої побажання, зауваження та пропозиції. Такий зворотній зв'язок робить нас ближчими до жителів району, дає змогу налагодити зворотній зв'язок, дослухатися до думок відвідувачів. Адже саме заради них наш заклад функціонує.

- Бажаю успіхів та реалізації усього задуманого.

Світлана ЯРЕМЕНКО

Житомирську райлікарню очолив справжній фахівець
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...