Чи захистять треновані пси збанкрутілий режим Порошенка від розгніваного народу? » Сільське життя


» » Чи захистять треновані пси збанкрутілий режим Порошенка від розгніваного народу?


Чи захистять треновані пси збанкрутілий режим Порошенка від розгніваного народу?

22-10-2017, 07:37
Переглядів 215
Чи захистять треновані пси збанкрутілий  режим Порошенка від розгніваного народу?
17 жовтня відбулася анонсована представниками опозиційних до режиму Порошенка сил акція громадської непокори, що пройшла під стінами Верховної Ради. Очільником цього заходу є колишній президент Грузії, колишній губернатор Одещини, людина без громадянства Михеїл Саакашвілі. То ж можна констатувати, що протягом чверті віку "незалежності" український народ так і не виростив справжнього національного лідера та національну еліту, які б організували та повели народ до справді кращого майбутнього, а тому доводиться підлаштовуватися під заїжджих "гастролерів".

Мітингарі біля будівлі Верховної Ради вимагали скасувати депутатську недоторканність, створити Антикорупційний суд та внести зміни до виборчого законодавства. При цьому чомусь організатори акції "забули" кардинальну вимогу протестувальників - відставку Порошенка з посади президента доведеної ним до ручки України. Але самі учасники мітингу цього не забули, вони постійно одностайно вигукували: "Банду - геть!" та "Порошенка - на нари!"

Поліцейський режим Порошенка для власного захисту від розгніваного народу до урядового кварталу у Києві надіслав 3 500 вишколених та екіпірованих поліцейських і нацгвардійців (ще стільки ж були в резерві), перекривши вулиці металевими гратами. А "народні обранці", мов щурі, пробиралися до будівлі парламенту … підземними переходами.

Все це повністю нагадує передреволюційну ситуацію 2013 року, що стала кінцем режиму Януковича. Тобто від чого ми пішли, до того й прийшли. Україна знову була проведена "колом" брехні, розчарувань, зубожіння народу та казкового збагачення виродків, які під гарними гаслами, на крові Небесної сотні, дорвалися до влади, перетворивши її на власну "годівницю".

Коли стало зрозумілим, що Верховна Рада навіть і не намагається переходити до розгляду вимог народу, градус невдоволення мітингарів досяг максимуму, почалися сутички з поліцаями - захисниками режиму, які намагалися завадити протестувальникам пронести намети, щоб зробити свою акцію постійною. За повідомленням НПУ, у результаті конфлікту постраждало четверо чоловік. Але мітингарі домоглися свого.

За попередніми даними, на вулиці Грушевського біля Кабінету Міністрів було встановлено 11 великих наметів. У Маріїнському парку біля Верховної Ради встановлено 6 великих наметів та близько 25 малих туристичних та альпіністських наметів. На площі Конституції встановлено не менше 11 малих наметів. Перша ніч протестувальників в урядовому кварталі пройшла порівняно спокійно, а начальник поліції Князєв сказав, що розганяти наметові містечка ніхто не буде.

Під Радою мітингарі напали на депутата Блоку Порошенка Барну (який свого часу виніс "за яйця" Яценюка, був учасником всіх Майданів та воював в АТО), а депутата цього ж блоку Гончаренка закидали яйцями.

Як відомо, організаторами протестувальної акції виступають партії "Об'єднання "Самопоміч", ВО "Батьківщина", "Рух нових сил", "5.10", ВО "Свобода", "Національний корпус", "Правий сектор" і низка громадських організацій.

Ось що з цього приводу сказав головний редактор газети “Сільське життя”, магістр державного управління та дипломований політолог Валерій Івановський, який у лютому 2014 року власними вилами випер з влади колишнє регіональне керівництво Житомирського району:

- Я вже три роки у своїх публікаціях в газеті та на сайтах викриваю антинародну суть режиму Порошенка. Як колись критикував комуністичний режим до 1991 року, бо було за що, як був відвертим опозиціонером режиму Кучми, “помаранчевої влади”, а в часи регіоналів, через своє публічне ставлення до їхнього правління, був “пресований” усією державною машиною примусу, отримав два ножових поранення і ледь залишився жити.

Тому Революцію гідності я, як і абсолютна більшість співвітчизників, сприйняв з великим натхненням. Стан здоров'я та обов'язки перед передплатниками газети не дозволили мені бути учасником подій на Майдані, але “революцію гідності” у Житомирському районі я провів на належному рівні: особисто відправив у відставку голову РДА Кулика, керівництво районної ради, розпустив фракцію регіоналів. І навіть створив громадську організацію, що мала б підтримати нового президента Порошенка у його починаннях. Але службового та життєвого досвіду мені вистачило для того, щоб вже за два місяці зрозуміти, що Порошенко був і залишиться бізнесменом при владі, а тому дбатиме лише про власне збагачення, а не про знедолений народ, про прогресивний розвиток України в цілому. І, на жаль, мій прогноз почав дуже швидко збуватися. Тому вже четвертий рік я є відвертим опозиціонером до режиму Порошенка.
Щодо останніх подій у Києві. Хоча я повністю підтримую прагнення протестувальників, у мене приводу для оптимізму дуже замало. Поясню чому.

По-перше, тому, що чвертьвікові потуги різних політичних сил зробити Україну “процвітаючою”, “демократичною”, з “європейськими цінностями”, зазнали повного краху. Більше того, будь які революційні зміни кадрового потенціалу влади під гарними гаслами завжди призводили лише до погіршення ситуації: до влади доривалися авантюристи, які збагачувалися, а ситуацію в Україні лише погіршували. Сумніваюся, що й цього разу щось зміниться. Бо ж і всі лідери акції протесту є збанкрутілими політиками націоналістично-проамериканського русофобського гатунку, які здавна відстоюють геополітичні інтереси Вашінгтона і вирощені на гроші американських фондів, а подібні акції проводять також на гроші з американського посольства, як це було у 1991, 2004 та 2013-14 роках. Скоріш за все, дана акція протесту також фінансується або американцями напряму, або за командою від них олігархами та різними “фондами” “розвитку демократії”.

По-друге, справжні прогресивні зміни в Україні можливі лише тоді, коли за них візьметься безпосередньо український народ, а не заїжджі “гастролери”, які ліплять у нас різні кольорові “революції” за лекалами з Вашінгтона та Брюсселя. Лише тоді, коли українці будуть жити не за принципами “моя хата з краю”, не будуть улесливо пристосовуватися під будь-яку владу, не будуть тікати світ за очі на заробітки, а почнуть боротися за свої права, як це робить “цивілізована” Європа, лише тоді будуть позитивні результати. Причому ця боротьба має бути цілеспрямованою та добре організованою. Для цього потрібно, щоб українці сформували справжню місцеву еліту, з якої має породитися всеукраїнська еліта, яка має обрати справжнього національного лідера, який мав би організувати народ на позитивні звершення. Поки всього цього немає, під час різних “заворушок”, використовуючи протестні настрої населення, до влади будуть дориватися різні авантюристи та тимчасовці, завданням яких буде власне збагачення, а не відстоювання інтересів народу та держави.

По-третє, у нинішніх організаторів протистояння під Верховною Радою повністю відсутня обгрунтована реалістична програма дій і на час акції, і програма подальшого розвитку України, яка була б озвучена й сприйнята народом. Поки що ми чуємо популістські та демагогічні гасла. Більше того, проклинаючи на словах “баригу” та його режим, то й же Саакашвілі у трьох основних заявлених гаслах чомусь “забув” вимогу про відставку Порошенка? Може Міхо дійсно виконує вказівку Вашінгтона, щодо “випускання пару” народного гніву для збереження прислужливого американцям нинішнього режиму? Тоді все це - фікція та профанація, а ситуація в державі лише погіршуватиметься, що призведе до її повного краху? Тим більше, що провладні телеканали й надалі перекручуватимуть реальну ситуацію в Україні на “слащаву” і потрібну для зомбування населення інформацію?

Може це мої чисто суб'єктивні враження, але, ще раз кажу, що у свої 57 років я маю достатньо життєвого, службового та освітнього досвіду, щоб мати власний погляд на події в нашій державі. Тим більше, що я своїх поглядів ніколи не приховую. Тим більше, що всі мої реалістичні, хоч і песимістичні, прогнози завжди справджуються.

То ж об'єктивних підстав для кардинальних змін в Україні на краще, я поки що не бачу. Більше того, я переконаний, що поки режим Порошенка буде продовжувати свої “реформи” за вказівкою МВФ, Вашінгтона та Брюсселя, а не за волею народу, катастрофа цієї держави неминуча.

До речі, поки у Києві відбувається “заворушка”, з житомирського народного депутата Розенблата, який звинувачується у корупції у “бурштиновій справі”, суд зняв електронний браслет, тобто звільнив навіть від “домашнього арешту”, а сам депутат відверто заявляє, що проти нього ніяких слідчих дій не ведеться.

Дивним є й рішення суду щодо житомирського генерала Павловського, заступника міністра оборони, який звинувачується у розкраданні з оборонного бюджету майже 150 млн. гривень - наших з вами бюджетних коштів, які забрані з пенсій та зарплат людей на війну на Донбасі. Так от, генерал, який в АТО керував військами маріупольського напрямку, і якому висунуто таке серйозне звинувачення, рішенням суду “суворо” покараний - йому визначено домашній арешт.

При цьому житомирського журналіста В.Муравицького, який висловлював принципову оцінку цьому режиму, суд за поданням СБУ відразу кинув за грати, навіть не врахувавши, що у нього тільки-но народилася дитина. А журналістам Васильцю та Тімоніну за поданням того СБУ Андрушівський суд взагалі “пришив” державну зраду і присудив... до 9 років ув'язнення.

Я хочу сказати, що у 1985-1991 роках, ще будучи громадянином Радянського Союзу, у роки так званої “перебудови”, я відверто виступав за розвиток свободи слова та незалежності преси. Спільними зусиллями нам тоді вдалося досягти ПОВНОЇ свободи висловлення думок. І це було нашим досягненням і довгі роки “незалежності”, поки Порошенко не розпочав розбудову в Україні режим диктатури, заснованої на націоналістичній ідеології бандерівського гатунку. В результаті цього протистояння в суспільстві вкрай загострилося, а ВСІ (!) наші сусідні держави, м'яко кажучи, перестали бути нашими партнерами. Угорщина, наприклад, офіційно заявила про блокування будь-яких євроустремлінь України. Вкрай обурена прославлянням вояків УПА та Бандери й наша донедавна союзниця Польща. Відверто почали ізолювати режим Порошенка й інші країни-сусіди - Словаччина, Румунія, Молдова, Болгарія, і навіть Греція з Ізраїлем. Це повний крах і зовнішньої політики Клямкіна-Порошенка.

Тому я вважаю, що в Україні збанкрутілому режиму Порошенка потрібно поставити край шляхом дострокових президентських та парламентських виборів і як журналіст та політолог буду всіляко сприяти цьому. Хоча розумію, що без кардинальної зміни ідеологічної суті цієї держави - це “мертвому припарки”. А акція Саакашвілі в Києві може бути фальш-стартом, як і спроба Тимошенко провести минулого року “тарифний майдан”.


Чи захистять треновані пси збанкрутілий  режим Порошенка від розгніваного народу?
Чи захистять треновані пси збанкрутілий  режим Порошенка від розгніваного народу?
Чи захистять треновані пси збанкрутілий  режим Порошенка від розгніваного народу?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...