Громадська рада РДА невдоволена прийняттям медичної реформи » Сільське життя


» » Громадська рада РДА невдоволена прийняттям медичної реформи


Громадська рада РДА невдоволена прийняттям медичної реформи

21-10-2017, 11:43
Переглядів 398
Громадська рада РДА невдоволена прийняттям медичної реформи
19 жовтня у малій залі районної ради пройшло чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Участь у роботі ради взяв заступник голови РДА М.Козарчук.

На порядок денний виносилася низка актуальних питань життєдіяльності громади району.

Розпочалося засідання виступом голови дорадчого органу В.Фоміненка, який доповів про роботу, яка проведена по усіх напрямках за останній місяць.
Далі члени ради заслухали інформацію головного спеціаліста організаційного відділу апарату РДА Ю. Огірчука щодо поточного стану співпраці Житомирської райдержадміністрації з Громадською радою.

Детально обговорили на засіданні й питання національно-патріотичного виховання молоді у районі. Також поговорили про поводження з небезпечними відходами та про створення ОСББ.

Заступник голови ради Ю.Бовсуновський ознайомив колег із першими результатами роботи «скриньки довіри», яку нещодавно було встановлено в Центральній районній лікарні, та про наміри встановити подібні скриньки в райвідділі поліції та в управлінні праці та соціального захисту населення РДА.

Було піднято також питання щодо вивчення якості харчування у шкільних їдальнях, щодо відсутності опалення у закладах освіти смт Новогуйвинське та щодо роботи поліції в частині забезпечення безпеки дорожнього руху та роботи дільничних інспекторів.

За пропозицією члена Громадської ради Р. Тодоровича було проголосовано за направлення звернення на ім’я голови Верховної ради України щодо неприпустимості прийняття життєво важливих та особливо значимих законів без попереднього широкого обговорення. Зокрема мова йшла про медичну реформу, рішення щодо якої було прийнято парламентом 19 жовтня 2017 року.

У свою чергу радник голови Громадської ради Г. Краснобокий запропонував створити робочу групу щодо врегулювання земельних питань у районі, а Ю.Бовсуновський – щодо контролю за т.зв. «санітарними вирубками» лісу.

Громадська рада РДА невдоволена прийняттям медичної реформи
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...