» » Віктор Развадовський добився виділення Житомирщині чергових мільйонів


Віктор Развадовський добився виділення Житомирщині чергових мільйонів

9-10-2017, 20:49
Переглядів 1037
Віктор Развадовський добився виділення Житомирщині чергових мільйонів
За клопотанням народного депутата України від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктора Развадовського з Державного місцевим бюджетам Житомирської області виділено ще 5 мільйонів гривень субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Так, відповідно до розпорядження КМУ №689-р від 27 вересня 2017 року у Житомирському районі 360 тис. грн. буде використано на капітальний ремонт школи у селі Черемошне, а 200 тис. грн. - на реконструкцію ДНЗ "Веселка" у селі Тетерівка.

У Любарському районі 800 та 460 тис. грн. спрямовані на капітальний ремонт доріг відповідно у селах Новий Любар та Громада. А на реконструкцію системи теплопостачання Липненської ЗОШ І-ІІІ ступенів передбачено 180 тис. грн., на реконструкцію котельні Веселківської ЗОШ І-ІІ ступенів та реконструкцію системи теплопостачання школи у селі Бичева - по 140 тис. грн.

Майже півтора мільйони на капітальний ремонт доріг отримав Романівський район: Залужне-Романів та Велика Козара-Романів (через Пилипокошари) - по 540 тис. грн. і Шепетівка-Чуднів-Бердичів (під'їзд до села Булдичів) - 400 тис. грн. Ще 600 тис. грн. виділено на будівництво дошкільного навчального закладу у селі Печанівка.

У Чуднівському районі усі кошти субвенції з державної казни спрямовано на реконстукцію котелень: районного будинку культури (місто Чуднів) - 322,43 тис. грн., школи у селі Будичани - 310 тис. грн., Іванопільської гімназії - 200 тис. грн. та Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 130 тис. грн.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...